Renginiai

Moksleivių kūrybinis konkursas „Intelektus”

Vasario 28 dieną Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete vyko moksleivių kūrybinio konkurso „Intelektus” finalinis renginys. Šiame konkurse taip pat dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivių komanda – „Elektromagnatai”.

Moksleiviai turėjo sukurti 3–4 minučių filmuką lietuvių arba anglų kalba, kuriame atsispindėtų verslumas, inovacijos, derybos, vadovo įvaizdis, finansai, produkto kūrimas ir pardavimas. Buvo atsižvelgiama ir į tai, ar filmuke buvo pavaizduoti prekės ženklai, kompiuteriai ir kompiuteriniai žaidimai, robotai, virtuali erdvė, elektronika bei universitetas ir studentai.

Raguvos gimnazijos moksleiviai į mokyklą grįžo užėmę II vietą už filmuką anglų kalba – ,,Evolution of electricity” (lt. „Elektros evoliucija”).

Autorius:
Lilijana
Nikolajenko

fizikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Kovo 7 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos čempionato antrasis etapas, turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2020“, skirtos...

Šv. Florijono aikštė, nuo ryto išprausta lietaus, laukė ne tik Raguvos gimnazijos bendruomenės narių, bet ir svečių – 12.00 val. prasidėjo ilgai laukta Kaziuko mugė. Išradingai tradicijas puoselėjantis Kaziukas sukosi it vijurkas, jam talkino Kazytė.

Vasario 14, Valentino dieną, Raguvos gimnazijoje vyko dvyliktokų šimtadienis – Šimtoskarų apdovanojimai. Šventės metu dvyliktokai žengė raudonu kilimu atsiimti Oskarų už jiems skirtas nominacijas ir taip pat parodė savo dainavimo, šokimo, vairavimo taisyklių žinojimo...

Visą vasario mėnesį, gimnazijos pirmo aukšto fojė, veikia paroda „Lietuva eina į mokyklą“. Parodą į gimnaziją atvežė ir pristatė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dėstytojai ir darbuotojai.

Šiandien LTSA Panevėžio skyriaus viršininkas Žilvinas Jaškūnas, Panevėžio skyriaus specialistai Rytis Nemeikšis ir Vilmantas Aliukas būsimiems mūsų gimnazijos vairuotojams skaitė paskaitą „Lietuvos kelių transporto eismo įvykių priežastys ir pasekmės“.