Renginiai

Lietuvos moksleivių sąjungos ataskaitinis mokinių savivaldų forumas

Kovo 9 d. Panevėžio m. savivaldybės II a. konferencijų salėje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro (toliau - LMS PMSIC) ataskaitinis mokinių savivaldų forumas (toliau - MSF).

MSF metu buvo pristatoma LMS PMSIC pusės metų veiklos - Pirmininkės Gabrielės Nareckaitės kadencijos – ataskaita. Vienbalsiai jai pritarus, buvo kalbėta apie LMS tikslus ir galimybes užmegzti tarpusavio dialogus, skatinančius bendradarbiavimą, gerosios patirties dalinimąsi – bendrą norą tobulėti.

Kadangi esame Lietuvos moksleivių sąjungos mokykla-narė,  dalyvavome LMS PMSIC ataskaitiniame mokinių savivaldų forume. Mūsų gimnazijai atstovavo  IIg klasės mokinė Ema Leonavičiūtė ir klasių veiklos kuratorė Lilija Pleškienė.

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Vasario 28 dieną Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete vyko moksleivių kūrybinio konkurso „Intelektus” finalinis renginys. Šiame konkurse taip pat dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivių komanda – „Elektromagnatai”.

Kovo 7 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos čempionato antrasis etapas, turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2020“, skirtos...

Šv. Florijono aikštė, nuo ryto išprausta lietaus, laukė ne tik Raguvos gimnazijos bendruomenės narių, bet ir svečių – 12.00 val. prasidėjo ilgai laukta Kaziuko mugė. Išradingai tradicijas puoselėjantis Kaziukas sukosi it vijurkas, jam talkino Kazytė.

Vasario 14, Valentino dieną, Raguvos gimnazijoje vyko dvyliktokų šimtadienis – Šimtoskarų apdovanojimai. Šventės metu dvyliktokai žengė raudonu kilimu atsiimti Oskarų už jiems skirtas nominacijas ir taip pat parodė savo dainavimo, šokimo, vairavimo taisyklių žinojimo...

Visą vasario mėnesį, gimnazijos pirmo aukšto fojė, veikia paroda „Lietuva eina į mokyklą“. Parodą į gimnaziją atvežė ir pristatė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dėstytojai ir darbuotojai.