Renginiai

Paroda „Lietuva eina į mokyklą“

Visą vasario mėnesį, gimnazijos pirmo aukšto fojė, veikia paroda „Lietuva eina į mokyklą“. Parodą į gimnaziją atvežė ir pristatė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dėstytojai ir darbuotojai. Kaip pasakojo patys parodos sumanytojai, keliaujančia švietimo architektūros paroda siekiama papasakoti Lietuvos mokyklinę istoriją architektūros kalba, paskatinti diskusijas apie mokymosi aplinkos svarbą, mokyklų, kaip kultūros židinių, vaidmenį vietos bendruomenėse, aktyvinti istorijos pažinimo, paveldo saugojimo ir ateities perspektyvų generavimo procesus. 

Ekspozicija sudaryta remiantis pažinimo ieškant, atradimo žaidžiant ir suvokimo bendraujant principais, todėl parodoje laukiamas ir pradinukas (medinių kaladėlių stalčius), smalsus gimnazistas (mokyklų projektų brėžiniai, situacijų žemėlapiai), svajingas istorija susidomėjęs moksleivis (fotoalbumai), ir visa bendruomenė, norinti susiburti, pasikalbėti, pasibūti susėdus ant ištraukiamų kubų.

Svečiai su smalsumu apžiūrėjo gimnazijos erdves tiek pagrindiniame pastate, tiek senojoje mokykloje. Liko nustebinti netradicinėmis erdvėmis ir netikėtais architektūriniais sprendimais.

Autorius:
Giedrė
Šuminskaitė

Vyresnioji socialinė pedagogė
Ankstesnės naujienos


Šiandien LTSA Panevėžio skyriaus viršininkas Žilvinas Jaškūnas, Panevėžio skyriaus specialistai Rytis Nemeikšis ir Vilmantas Aliukas būsimiems mūsų gimnazijos vairuotojams skaitė paskaitą „Lietuvos kelių transporto eismo įvykių priežastys ir pasekmės“. 

Vasario 22 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vyko tarptautinės turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Akademija 2020“. Varžybose dalyvavo 4 jaunių, 11 jaunučių, 8 vaikų ir 6 pradinukų komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Kėdainių, Panevėžio, Panevėžio r. ir Latvijos.

Jau penktus metus gimnazijos socialinė pedagogė G. Šuminskaitė veda Socialinių įgūdžių užsiėmimus gimnazijos pradinių klasių mokiniams. Kartą į savaitę mokiniai mokomi taisyklingai plauti rankas, valyti dantis, saugiai elgtis gatvėje, susidėti drabužius ir kitų temų. 

Nors didžiosios metų šventės jau praėjo, bet gražiais darbai galime džiaugtis visus metus. Gimnazijos 1 mokinės Gabrielė Žvironaitė, Eglė Šeštokaitė ir 4 klasės mokinė Emilija Juškaitė, padedamos pailgintos grupės mokytojos Aušros Žilinskienės, dalyvavo...

Pasibaigus akcijai „Knygų Kalėdos“ su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita aptarėme ir suskaičiavome knygų derlių. Akcijos metu gimnazijos bibliotekai padovanotos 36 knygos. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad susivieniję puikių knygų bibliotekai...