Renginiai

Pasiruošimas Advento laikotarpiui

Artėjant adventui, Raguvos gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Sandra Vaičiuliene ir mamyte Deimante Zinkeviče gruodžio 3 d. organizavo netradicinę pamoką – mokėsi pinti advento vainikus.

Vaikai sužinojo, kad advento vainikas – tai gamtos pilnatvės simbolis, kuriame susipina visi keturi metų laikai, jis primena amžiną gyvybės ratą. Ilgai nelaukę pradėjo kūrybinį darbą: šiaudinius vainikus apipynė eglės šakelėmis, puošė džiovintais prieskoniais, vaisiais, žaisliukais. Ore sklandantis eglių, prieskonių kvapas sukūrė šventinę nuotaiką, visi pajuto artėjančių Kalėdų dvasią. Pačių rankomis sukurtais advento vainikais mokiniai papuošė savo namus.

Visi trečiokai ir mokytoja labai dėkoja mamai Deimantei už įsimintiną ir jaukią netradicinę pamoką bei galimybę pajusti artėjančias šventes.

Mokytoja Sandra Vaičiulienė
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 5 dienos rytas mūsų bendruomenei prasidėjo smagia akcija „Saugok gerklę – juk žiema atėjo“. Ryte visi buvo kviečiami prieiti prie lentos, kurioje kabėjo „Gerų darbų kalendorius“ su smagių darbų užrašais, tokių kaip: „Padėk susitvarkyti namuose mamai“...

Komandiniai, sportiniai žaidimai su bendraklasiais patys smagiausi mokykloje, o jei dar prisijungia parungtyniauti kitų klasių komandos, tai dar labiau stengiamasi ir siekiama bendro  tikslo savo būryje. Sportiškai aktyvią Lapkričio 28 dieną pradėjo Raguvos gimnazijos pradinukai...

Lapkričio 22 d., mes, II g. kl. mokiniai, turėjome ypatingą pilietiškumo pagrindų pamoką netradicinėje erdvėje. Pilietiškumo pagrindų pamoka vyko Panevėžio apygardos teisme. Tik įžengus į pastato vidų, mus pasitiko teismo pirmininko padėjėja Jolita, kuri tapo tarsi gidė...

Lapkričio 22–24 dienomis Robiežniekų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko 2019 m. Latvijos taurės turizmo technikos varžybos. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C, D grupes. D, arba vaikų, grupėje Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komanda. 

Spalio 23, 24 dienomis, Raguvos gimnazijos pradinukai paminėjo švarių rankų dieną. Per nešvarias rankas plinta net 80 proc. infekcinių ligų. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet pasaulyje nuo viduriavimo (diarėjos) miršta apie 3 milijonai žmonių.