Renginiai

Pagerbti čempionato nugalėtojai ir prizininkai 2019

Gruodžio 6 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2019 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai keturiose grupėse (pradinukų, vaikų, jaunučių ir jaunių) turizmo varžybose surinkę daugiausia taškų asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Šeštus metus iš eilės šioje šventėje dalyvavo bei pagerbti buvo ir Raguvos gimnazijos turistai. Trečius metus iš eilės Raguvos gimnazijos jaunių komanda (Jurgita Šeštokaitė, Gabija Kizytė, Paulius Palubinskas, Nedas Saldys, Lukas Leonavičius) iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje liko Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos komanda, trečioje – Kėdainių r. Akademijos turizmo ir sporto klubas „Dotnuvėlė“.

Vaikų komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Eglė Dranickaitė, Gabrielė Padelevičiūtė) čempionate iškovojo antrą vietą. Pirmą vietą užėmė Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, o trečią – Vilniaus jaunųjų turistų centro komanda.

Asmeninėje įskaitoje pradinukų grupėje gimnazijos mergaitės užėmė visas prizines vietas: pirmą vietą iškovojo Dangė Kupčinskaitė, antrą – Eglė Dranickaitė, trečią – Gabrielė Padelevičiūtė. Jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Jurgita Šeštokaitė, antrą vietą laimėjo Paulius Palubinskas, o trečią – Lukas Leonavičius.

Tą dieną mokiniai aplankė  ir apžiūrėjo kalėdines Vilniaus ir Širvintų egles, grožėjosi šventėms besipuošiančia sostine.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai lapkričio mėnesį dalyvavo Panevėžio apskrities policijos komisariato organizuotame saugaus eismo konkurse ,,Aš matomas tamsoje". Trečiokai su mokytoja kūrė ir gamino atšvaitukus. 

Artėjant adventui, Raguvos gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Sandra Vaičiuliene ir mamyte Deimante Zinkeviče gruodžio 3 d. organizavo netradicinę pamoką – mokėsi pinti advento vainikus.

Gruodžio 5 dienos rytas mūsų bendruomenei prasidėjo smagia akcija „Saugok gerklę – juk žiema atėjo“. Ryte visi buvo kviečiami prieiti prie lentos, kurioje kabėjo „Gerų darbų kalendorius“ su smagių darbų užrašais, tokių kaip: „Padėk susitvarkyti namuose mamai“...

Komandiniai, sportiniai žaidimai su bendraklasiais patys smagiausi mokykloje, o jei dar prisijungia parungtyniauti kitų klasių komandos, tai dar labiau stengiamasi ir siekiama bendro  tikslo savo būryje. Sportiškai aktyvią Lapkričio 28 dieną pradėjo Raguvos gimnazijos pradinukai...

Lapkričio 22 d., mes, II g. kl. mokiniai, turėjome ypatingą pilietiškumo pagrindų pamoką netradicinėje erdvėje. Pilietiškumo pagrindų pamoka vyko Panevėžio apygardos teisme. Tik įžengus į pastato vidų, mus pasitiko teismo pirmininko padėjėja Jolita, kuri tapo tarsi gidė...