Renginiai

Edukacija „Šiuolaikinis natiurmortas“ Panevėžio dailės galerijoje

Išsiskirti savitu kūrybiniu mąstymu, atliktų darbų estetika svarbu tobulėti trokštančiam žmogui. Tai ypač aktualu dabar, kai socialiniame gyvenime paliekama ne viena foto žinutė apie save. Tokio tikslo vedami su Ig klasės mokiniais Panevėžio dailės galerijoje dalyvavome edukacijoje, gilinome žinias apie natiurmorto žanrą.

Pasinaudodami įvairiomis priemonėmis, patys komponavome šiuolaikinį, vartotojišką visuomenę atspindintį natiurmorto pastatymą.  Su edukatoriais Artūru Stančiku ir Eugenijumi Čibinsku aptarėme socialinių tinklų iššauktą madą visuomenei pristatyti savo gyvenimą pagražintą, „glamūrinį“ – tarsi reklamoje ar paveiksle. Gilinomės į vertingą fotografijų retušavimą.

 Lavindami estetinį skonį, kaupdami patirtį panaudosime tai ne tik pamokose, bet ir „pramogaudami“ gyvenime – kurdami džiaugsmą ir dalindamiesi juo su kitais žmonėmis.

Autorius:
Jovita
Šikšnienė

dailės ir braižybos vyresnioji mokytoja, IVg klasės auklėtoja
Ankstesnės naujienos


2019 metų gegužės 17 d. Trakų rajone, Vėrubės kaimo turizmo sodybos teritorijoje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Gegužės 17-ą dieną Vilniuje, „Karolina park hotel” viešbučio konferencijų menėje vyko „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai. Šiame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys, minint Europos dieną, buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ir atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias...

Ne naujiena, kad stiklas – tauriausia materija Žemėje, gimusi iš vandens, oro, ugnies ir žemės, nuo seniausių laikų tarnaujanti žmonėms, užburianti juos savo spalvomis ir spindesiu. Vis tiktai ne visi turime savo rankų darbo stiklo dirbinių.

Jau ketvirtą kartą surengtoje olimpiadoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Pirmame olimpiados etape dalyvavo virš 1000 mokinių iš 85 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Į finalą ...