Renginiai

Dalyvavome žinių apie Europos Sąjungą konkurse „Europos egzaminas”

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys, minint Europos dieną, buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ir atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas jau dešimtą kartą vykusiame „Europos egzamine”.

Gegužės 9 d. „Europos egzaminas“ mūsų gimnazijoje prasidėjo 9.00 val., jame dalyvavo 22 gimnazijos 8–III g mokiniai. Bandomąjį egzaminą geriausiai pavyko atlikti I g klasės mokiniui Linui Vasiliauskui. Geriausiai egzaminą mūsų gimnazijoje atliko IIg klasės mokinys Paulius Vaičiulis. Sveikiname!

Gegužės 20 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, kuriame dalyvaus Paulius ir varžysis su kitų mokyklų geriausiai egzaminą išsprendusiais dalyviais.   

„Europos egzamino“ finalas „Europos namuose“ Vilniuje vyks gegužės 24 d.

Linkime sėkmės Pauliui kitame etape!

Europos egzamino organizatorė gimnazijoje

Aušra Skrebienė
Ankstesnės naujienos


Ne naujiena, kad stiklas – tauriausia materija Žemėje, gimusi iš vandens, oro, ugnies ir žemės, nuo seniausių laikų tarnaujanti žmonėms, užburianti juos savo spalvomis ir spindesiu. Vis tiktai ne visi turime savo rankų darbo stiklo dirbinių.

Jau ketvirtą kartą surengtoje olimpiadoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Pirmame olimpiados etape dalyvavo virš 1000 mokinių iš 85 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Į finalą ...

Gegužės 10 d. – netradicinio ugdymo dieną – gimnazija šurmuliavo. Renginiui, skirtam gimnazijos dienai, buvo kruopščiai ruoštasi: laukė metų darbų pristatymas, nominacijos. Gimnazijos darbuotojai ir mokiniai ruošėsi šventei ne vieną dieną. 

Daug gražių žmonių tobulėjimo istorijų kasdien mums pasakoja pasaulis – turtingų, žavinčių, net jei ir saulės nėra. Ir šiandien mums drauge su gimnazijos mokinių tėveliais pavyko „pagauti“ keliauninkę skruzdę – švietimo ir verslo konsultantę, praktikę, žurnalistę Lidiją Laurinčiukienę. 

Šiais metais Panevėžio rajono trečių klasių mokiniai vėl rinkosi į Panevėžio r. Švietimo centre organizuotą tradicinį konkursą „Žaidžiu žodžiu“. Suvažiavo trylika komandų. Raguvos gimnazijai atstovavo Goda Miliauskaitė, Gabija Izabelė Šidlauskaitė ir Akvilė Varnaitė.