Renginiai

Dalyvavome Kultūros paso programoje „Stiklo magija“

Ne naujiena, kad stiklas - tauriausia materija Žemėje, gimusi iš vandens, oro, ugnies ir žemės, nuo seniausių laikų tarnaujanti žmonėms, užburianti juos savo spalvomis ir spindesiu. Vis tiktai ne visi turime savo rankų darbo stiklo dirbinių.

Kultūros pasas suteikė progą dalyvauti  programoje, skirtoje 5–12 klasių mokiniams,  kurią pasiūlė Laima Kiškienė. Menininkė mus, Ig klasės dalyvius, supažindino su stiklo panaudojimu buityje, dailėje, architektūroje bei vaikų žaislų ir žaidimų konstravimu. Ramygaloje, Laimos Kiškienės dirbtuvėlėse „Savos erdvės“, išgirdome pasakojimą apie stiklo apdirbimo būdus, meninio stiklo dirbinių formavimo metodus, stiklininkystės istoriją, Lietuvos ir užsienio šalių stiklo menininkų pasiekimus. Pamatėme įvairiausių meninio stiklo dirbinių ir patys pasigaminome po vieną stiklo dirbinį: papuošalą, mini vitražą. Programos turinys papildė žinias, įgytas istorijos, gamtos, chemijos, fizikos, dailės, technologijų pamokose.

Džiaugiamės parsivežtais darbais, parengėme jų parodą gimnazijoje. Dėkojame Laimai Kiškienei už nuoširdumą bendradarbiaujant.

 

Autorius:
Jovita
Šikšnienė

dailės ir braižybos vyresnioji mokytoja, IVg klasės auklėtoja
Ankstesnės naujienos


Jau ketvirtą kartą surengtoje olimpiadoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Pirmame olimpiados etape dalyvavo virš 1000 mokinių iš 85 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Į finalą ...

Gegužės 10 d. – netradicinio ugdymo dieną – gimnazija šurmuliavo. Renginiui, skirtam gimnazijos dienai, buvo kruopščiai ruoštasi: laukė metų darbų pristatymas, nominacijos. Gimnazijos darbuotojai ir mokiniai ruošėsi šventei ne vieną dieną. 

Daug gražių žmonių tobulėjimo istorijų kasdien mums pasakoja pasaulis – turtingų, žavinčių, net jei ir saulės nėra. Ir šiandien mums drauge su gimnazijos mokinių tėveliais pavyko „pagauti“ keliauninkę skruzdę – švietimo ir verslo konsultantę, praktikę, žurnalistę Lidiją Laurinčiukienę. 

Šiais metais Panevėžio rajono trečių klasių mokiniai vėl rinkosi į Panevėžio r. Švietimo centre organizuotą tradicinį konkursą „Žaidžiu žodžiu“. Suvažiavo trylika komandų. Raguvos gimnazijai atstovavo Goda Miliauskaitė, Gabija Izabelė Šidlauskaitė ir Akvilė Varnaitė.

2019 m. gegužės 3–5 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2019“. Keturiose amžiaus grupėse – jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų – dalyvavo daugiau nei 30 komandų iš...