Renginiai

Technologijų olimpiados rezultatai

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, prasidėjusi I etapu mokyklose, finišavo Zarasų profesinėje ugdymo įstaigoje. Į šalies etapą susirinko 125 rajoninio turo nugalėtojai, kurie varžėsi septyniose veiklos grupėse.

Panevėžio rajono etapas vyko Raguvos gimnazijoje. Mūsų mokyklai atstovavo dvi merginos tekstilės ir trys vaikinai konstrukcinių medžiagų grupėje. 7–8 klasių tarpe nugalėjo Mindaugas Kušpit, I–IIg klasių grupėje - Paulius Vaičiulis, o III–IVg klasių tarpe I vietą laimėjo Laurynas Danila. 

Šalies etape Panevėžio rajonui atstovavo ir mūsų gimnazijos du mokiniai, rajoninio turo nugalėtojai: konstrukcinių medžiagų grupėje aštuntokas Mindaugas Kušpit ir statybos ir medžio apdirbimo – IIIg klasės mokinys Laurynas Danila. Zarasuose Laurynas laimėjo II vietą, o tai jau trečias pasiekimas respublikinėse olimpiadose.

Sveikiname vaikinus ir džiaugiamės jų rezultatais.

Autorius:
Algirdas
Rutkauskas

Technologijų mokytojas metodininkas, Jaunųjų meistrelių ir Meistrelių būrelio vadovas
Ankstesnės naujienos


Gimnazijos 5, 6, 8 ir Ig klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse „Mano mokykla gali“. Jo tikslas – skatinti vaikus susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens. Mokiniai kūrė saugumo ženklus, aplankė šalia mokyklos esančius...

Balandžio 5 d. 13 6–8 klasių Raguvos gimnazijos mokinių, dalyvaujančių tarptautiniame projekte „Space Camp Turkey“ pristatė savo „Žaislų erdvėje“ užduotis.  Vasario mėnesį mokiniai gavo labai neįprastą užduotį – sugalvoti būdą...

Kovo 27 d. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų renginys „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“. Mūsų gimnazijai atstovavo ...

Balandžio 2 d. 5–Ig klasių mokinius į susitikimą pasakojimui apie sporto istorijos epizodus sukvietė Pranas Majauskas – buvęs sunkiaatletis, jėgos trikovininkas, treneris, sporto organizatorius, Lietuvos sporto muziejaus direktorius. Pranas Majauskas visą gyvenimą siejo...

Šie metai lietuvių vaikų literatūrai itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju.