Renginiai

Pasidalytoji lyderystė mūsų ir Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos pažangai

Švietimo įstaigų pasidalytoji lyderystė – galimybė skatinti naujoves, kūrybiškumą ir vienybę siekiant bendro tikslo, tad mūsų gimnazija atvira kitoms ugdymo įstaigoms, direktorės Astos Sakalauskienės iniciatyva dažnai sulaukia bendraminčių kolegų. Balandžio 23 d. gimnazijoje svečiavosi Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos 28 bendruomenės  nariai. Susitikimo tikslas buvo ne tik pristatyti abiejų švietimo įstaigų pasidalytąją lyderystę, bet ir pasidalinti jos raiška abiejose ugdymo įstaigose.

Patirtimi dalinosi ne tik mūsų gimnazijos direktorė Asta Sakalauskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Angelė Kizienė, muzikos mokytoja metodininkė Ingrida Bučinskienė, bet ir svečiai. Kalbėta  apie pokyčių ugdymo procese iniciavimą, galimybes, kiekvieno bendruomenės nario įnašą į ugdymo įstaigos gyvenimą. Svarstyta, kiek svarbūs bendruomeniniai ryšiai ir komunikavimo įvairovė.  Mūsų gimnazijos direktorė akcentavo, kad ypatingai svarbi „atvira socialinė aplinka“, kurioje vertinamas ne tik kiekvieno asmens įnašas, bet noras dirbti drauge, dalintis idėjomis ir jų įgyvendinimo galimybėmis.

Apibendrinant susitikimą vertėtų pabrėžti, jog po kiekvienų svečių apsilankymo mūsų gimnazijos bendruomenės nariai jaučiasi dėkingi už galimybę būti tais žmonėmis, kurie siekia bendrų tikslų, tobulėja ir nori nuoširdžiai dalintis savo sėkmėmis – būti lyderiais.

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko kasmetinė 2 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „English for Fun”. Viktorinoje dalyvavo penkios Panevėžio rajono ir dvi Panevėžio miesto mokyklos. Renginys prasidėjo Ig klasės mokinių daina, vėliau visos komandos prisistatė. 

2019 m. balandžio 16 d. Panevėžio r. Savivaldybės salėje vyko mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Mūsų gimnazijos komandai pavyko iškovoti garbingą III vietą. Komandą sudarė: Maja Timofejeva IIIg kl., Miglė Vingilytė IIIg kl., Gedvinas Saldys IIIg kl...

2019 m. balandžio 12 d. Vilniuje vyko Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Miglė Vingilytė 11–12 klasių kategorijoje pateko į šalies geriausiųjų 10-tuką. Miglė dalyvaus Nacionalinėje teisinių žinių olimpiados iškilmingo apdovanojimo šventėje...

Balandžio 11 dieną vyko Panevėžio krašto 5–9 klasių  25-osios matematikos olimpiados III turas. Panevėžio r. atstovavo ir mūsų gimnazijos 6 kl. mokinys Miražas Kupčinskas. Jam sekėsi puikiai, laimėta III vieta. Džiaugiamės ir sveikiname.

2019 m. balandžio 13 d. Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato II etapas – alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi penkiose grupėse...