Renginiai

Mano mokykla gali

Gimnazijos 5, 6, 8 ir Ig klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse „Mano mokykla gali“. Jo tikslas – skatinti vaikus susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens. Mokiniai kūrė saugumo ženklus, aplankė šalia mokyklos esančius vandens telkinius. Balandžio 5 d. mokiniai dalyvavo viktorinoje „Saugus elgesys vandenyje“, pasitikrino savo žinias apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių.

Galutinė komandų vertinimo lentelė

Eil. Nr.

Komandos pavadinimas

1 iššūkio metu surinkti taškai (viktorina)

2 iššūkio metu surinkti taškai (saugumo ženklai)

Bendra taškų suma

  1.  

Guminukai

28

26

54

  1.  

Flamingai

28

25

53

  1.  

Aštuntokai

26

30

56

  1.  

9 klasė ir Marius

34

28

62

 

Autorius:
Jovita
Ulytė

biologijos vyresnioji mokytoja
Ankstesnės naujienos


Balandžio 5 d. 13 6–8 klasių Raguvos gimnazijos mokinių, dalyvaujančių tarptautiniame projekte „Space Camp Turkey“ pristatė savo „Žaislų erdvėje“ užduotis.  Vasario mėnesį mokiniai gavo labai neįprastą užduotį – sugalvoti būdą...

Kovo 27 d. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų renginys „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“. Mūsų gimnazijai atstovavo ...

Balandžio 2 d. 5–Ig klasių mokinius į susitikimą pasakojimui apie sporto istorijos epizodus sukvietė Pranas Majauskas – buvęs sunkiaatletis, jėgos trikovininkas, treneris, sporto organizatorius, Lietuvos sporto muziejaus direktorius. Pranas Majauskas visą gyvenimą siejo...

Šie metai lietuvių vaikų literatūrai itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju. 

Prieš ketverius metus baigusi Raguvos gimnaziją, Justina Žvirblytė pasirinko biofizikos studijas Vilniaus Universitete. Dabar jau ketvirto kurso studentė kovo 29 dieną atvyko į gimnaziją pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais iš stažuotės NASA...