Renginiai

Išvyka į Studijų mugę

Vasario 7 dieną gimnazijos III-IV g klasių mokiniai turėjo galimybę apsilankyti  Vilniuje vykusioje  studijų mugėje „Studijos 2019”. Daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinių mokyklų kvietė susipažinti su siūlomomis programomis. Gimnazistai turėjo galimybę pabendrauti su juos dominančių mokymo įstaigų atstovais, kurie papasakojo apie stojimo tvarką ir atsakė į  aktualius klausimus. Šis renginys  gimnazistams padės apsispręsti, ką veikti ateityje ir kokį profesinį kelią rinktis.

Išvyką į Studijų mugę organizavo ugdymo karjerai konsultantė ir III g klasės vadovė Dalia Karaliūnienė
Ankstesnės naujienos


Vasario 5 d. nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdieninį maistą – duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Atėjus krikščionybei senoji lietuvių Duonos šventė sutapatinta su Šv. Agotos varduvėmis. 

Septintus metus iš eilės užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija šį rudenį pakvietė prisijungti prie gražios iniciatyvos. Prisijungėme!

Renginio akimirkos

5 ir 6 klasės sausio 24 d. dalyvavo teatro „Žalia varna” interaktyviame spektaklyje pagal Ryčio Daukanto knygą „Jonas Basanavičius – barzdota varna“. Aktorė Aurelija Čeredaitė pakvietė vaikus tapti aktoriais, šie gana noriai sutiko: vaidino visi penktokai ir dalis šeštokų. 

Šiandien, sausio 23 dieną, mūsų  gimnaziją aplankė projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektorius Matas Geležauskas, lietuvių – anglų kalbų knygų vertėjas. Projekto lektorius, atnešęs  pasitikėjimo pliūpsnį, skatino ieškoti pozityvumo.