Renginiai

Projektas „Pažink valstybę”

Raguvos gimnazijos I–IIIg kl. mokiniai dalyvauja projekte „Pažink valstybę”, kurio tikslas skatinti mokyklų benruomenes imtis pilietinės atsakomybės ir bendradarbiaujant su valstybės institucijomis spręsti aktualias visuomenei problemas.

Mūsų pasirinkta tema „Fizinės aplinkos pritaikymas žmonėms su fizine negalia”. 

Tuo tikslu lapkričio 12 d. mes, I–IIIg klasių mokiniai su istorijos mokytoja – projekto koordinatore R. Pranckevičiene, lankėmės Raguvos seniūnijoje.

Vyriausioji specialistė socialiniam darbui N. Garšvienė mums papasakojo apie seniūnijoje organizuojamą pagalbą žmonėms su negalia. Seniūnas J. Skorulskis supažindino su seniūnijos veikla ir papasakojo kokią pagalbą seniūnija gali suteikti negalią turintiems žmonėms.

Apsilankymo seniūnijoje metu papildėme savo žinias apie aplinkos pritaikymą žmonėms su fizine negalia, supratome su kokiomis problemomis jie susiduria.

Projekto organizatoriai:

 

 

Autorius:
Fausta Egidija
Kanoverskytė

IIg kl. mokinė
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 16 dieną Raguvos gimnazijos antro aukšto stendas pasipuošė raktais. Raktas – šių metų Tolerancijos dienos simbolis. Simbolis, kuris vaizduoja prieigą prie kito žmogaus minčių, jausmų,  skatina įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų...

Lapkričio 8 dienos popietę 1–4 klasių mokinių grupė, kurie vasarą dalyvavo vaikų užimtumo ir poilsio projekte „Kuriu, keliauju, domiuosi“, buvo pakviesti į spektaklį Teatro menėje. Čia nuotaikingi renginių organizatoriai iš Kauno, pasivadinę „Smagumėlis“ vaikams vaidino...

Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo, tad jį minėdami, gražų ir ramų 26 dienos vakarą Raguvos gimnazijos 3 klasės mokiniai antrą kartą rinkosi į biblioteką turiningai ir neįprastai praleisti naktį. Prie renginio prisidėjo dvi klasės mokinių mamos.

Lapkričio  6 d., suburdami smalsiausius mokytojus ir II g klasės mokinius į patyriminio mokymo projekto užsiėmimus, pasikvietėme UAB „Binarus“ atstovą Vidmantą Mačiukėną. Įsitikinome patys, kad trimačiai spausdintuvai gali atspausdinti beveik bet ką.

4 klasės mokiniai savo mokytojos ir Urtės tėvelių Lilijos bei Mindaugo Pleškų iniciatyva spalio 19 d. vyko į edukacinę-pažintinę išvyką. Aplankė Vilniaus Gedimino prospekte įsikūrusį Europos informacijos centrą, taip pat Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, grožėjosi sostinės senamiesčiu.