Renginiai

Raguvos gimnazijos pradinukai – projekto „Kūrybiškumo saviugda“ dalyviai

Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Švietimo centro vykdomo projekto „Kūrybiškumo saviugda“ veikloje, kurią iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Spalio 4 d. mokiniai vyko į Rokiškio r. Bajorų kaime įsikūrusį muziejų „Lėlių namai“, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Tu gali prakalbinti lėlę“. Pradinukai žavėjosi entuziastingomis darbuotojomis, kurios geba ne tik vaidinti scenoje, bet ir paprastus buities rakandus paversti nuostabiomis lėlėmis, kurios atgyja ne tik talentingose lėlininkių, bet ir mokinukų rankose. Taip pat apžiūrėjo kolekciją, kurioje eksponuojama apie 700 lėlių, pasigamino lėles iš siūlų, šoko, vaidino, pramogavo.

Nuostabių lėlininkių rankomis sukurti stebuklai paliko neišdildomą įspūdį.

Grįžome namo dėkingi Švietimo centrui  už suteiktą galimybę dalyvauti puikioje, kūrybiškumą ir vaizduotę lavinančioje projekto veikloje.

 

Autorius:
Sandra
Daukantienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


2018 metų rugsėjis ir spalio mėnesio pirmosios dienos gimnazijoje buvo pilnos šurmulio – laukė atsakingas pasiruošimas Tarptautinei mokytojų dienai. O ir 2018-ieji metai nepaprasti: Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, 160 metų Vincui Kudirkai...

Spalio 5 d. gimnazijoje buvo surengta „Mokinių  savivaldos diena“. Mokytojams nereikėjo vesti pamokų, juos pavadavo gimnazijos abiturientai. Šią dieną mokiniai galėjo patirti, ką reiškia būti mokytoju.

Rugsėjo devynioliktosios nekantriai laukė beveik ketvirtadalis Raguvos gimnazijos mokinių, nes šią dieną prasidėjo mūsų mokyklos mokytojų organizuota trijų dienų išvyka į Rygos, Stokholmo ir Jūrmalos miestus. 

Spalio 2 d. Raguvos gimnaziją drebino afrikietiški ritmai. Gausiai susirinkę 7, 8 ir 12 kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo kultūros edukacijos projekto „Kūrybiškumo saviugda“ renginyje. 

Š. m. rugsėjo 29–30 d. Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje „Vėrubė“, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2018“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis – privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas.