Renginiai

Netradicinio ugdymo diena – „Rudenėlio šventė“

Spalio 18 d. pradinių klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena – „Rudenėlio šventė“. Mokiniai žaidė žaidimus, dainavo dainas apie rudenį, improvizavo. Pasitelkę kūrybišką vaizduotę rudens grožį perteikė savo piešiniuose. Surinko nemenką rudens derlių savo daržuose ir gėrybes padovanojo mokyklos valgyklai. Skanavo rudens gėrybių, gaivinosi vitaminingomis sultimis. Pasistiprinę jėgas išbandė ištvermės bėgimo varžybose, kur ištvermingiausiems mokiniams neformaliojo švietimo organizatorė Lilija Pleškienė įteikė padėkas.

Džiaugiamės tėvelių iniciatyvomis. Jie organizavo akciją „Rudens švieselės“ ir kartu su mokinukais mokyklos kiemą papuošė šviečiančiais moliūgais.

Tądien ne tik puikiai organizuotos veiklos, bet ir nuostabus oras padovanojo šventinę nuotaiką.

Autorius:
Sandra
Daukantienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Švietimo centro vykdomo projekto „Kūrybiškumo saviugda“ veikloje, kurią iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

2018 metų rugsėjis ir spalio mėnesio pirmosios dienos gimnazijoje buvo pilnos šurmulio – laukė atsakingas pasiruošimas Tarptautinei mokytojų dienai. O ir 2018-ieji metai nepaprasti: Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, 160 metų Vincui Kudirkai...

Spalio 5 d. gimnazijoje buvo surengta „Mokinių  savivaldos diena“. Mokytojams nereikėjo vesti pamokų, juos pavadavo gimnazijos abiturientai. Šią dieną mokiniai galėjo patirti, ką reiškia būti mokytoju.

Rugsėjo devynioliktosios nekantriai laukė beveik ketvirtadalis Raguvos gimnazijos mokinių, nes šią dieną prasidėjo mūsų mokyklos mokytojų organizuota trijų dienų išvyka į Rygos, Stokholmo ir Jūrmalos miestus. 

Spalio 2 d. Raguvos gimnaziją drebino afrikietiški ritmai. Gausiai susirinkę 7, 8 ir 12 kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo kultūros edukacijos projekto „Kūrybiškumo saviugda“ renginyje.