Renginiai

Tradiciškai rinkome raštingiausius

Žiniasklaidai ar vyresniems žmonėms dažnai išsprūsta, kad šiuolaikinis jaunimas beraštis. Nesinori su tuo sutikti, nes skaito ir rašo visi (ar didžioji dauguma). Tačiau ir patys jauni žmonės pripažįsta, kad klaidų tekstuose dažnai būna gerokai per daug, kad būtų galima pasiteisinti paprasčiausiu išsiblaškymu ar neatidumu.

Tarptautinės raštingumo dienos proga (ji minima rugsėjo 8 d.) 5–8 ir I–IV g klasių mokiniai tradiciškai rašė diktantus. Lietuvių kalbos mokytojos parinko įdomių ir vertingų tekstų.

Liūdina tai, kad nebuvo nė vieno darbo be klaidų. Kruopščiai pažymėtos „žioplos“ ar kitokios klaidos nedžiugino nei mokytojų, nei mokinių. O kai kurie, pamatę savo darbus, rezultatą apibūdino itin griežtai – tragedija

Bet smagu, kad yra nemažai pasiryžusių papildomai padirbėti ir padaryti pažangą. Jų entuziazmas teikia vilties. Linkime, kad užtektų valios ir nepritrūktų laiko.

Sveikiname mokinius, kurie šį kartą padarė mažiausiai klaidų:

5 kl. – Gediminą Mintautį,

6 kl. – Rusnę Martyną Kanoverskytę,

7 kl. – Justiną Kubilių,

8 kl. – Daivą Šeštokaitę ir Viktorą Timofejevą, 

I g kl. – Emą Leonavičiūtę,

II g kl. – Ernestą Saldytę,

III g kl. – Mają Timofejevą ir

IV g kl. – Karoliną Judeikytę.

                      Lietuvių kalbos mokytojos Rita Karpavičienė ir Violeta Žudienė
Ankstesnės naujienos


Mūsų gimnazijoje rugsėjo 3–17 dienomis visų klasių mokinius, mokytojus ir kitus bendruomenės narius telkė  kilnojamoji ekspozicija, aktyviai keliaujanti po Lietuvos ir užsienio mokyklas, kultūros centrus bei renginius. Paroda skirta žaismingai pristatyti...

Rugsėjo 3-ioji Raguvos gimnazijoje buvo šviesi ir viltinga diena – prasidėjo  dar vieneri pažinimo ir tobulėjimo metai, ateities kūrimo metai. Ypatinga Mokslo metų pradžios šventė tiems, kuriems skambėjo pirmasis skambutis, ypatinga ir abiturientams.

Š. m. gegužės 31 d. būrys pradinių klasių mokinių, mokytojų ir tėvelių susirinko į Mokslo metų užbaigimo šventę gimnazijos sporto salėje. Visas dėmesys buvo sutelktas į ketvirtokus, pabaigusius pradinę mokyklą. 

Š. m. birželio 9 d. Elektrėnų savivaldybėje, prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2018 m. Lietuvos pirmenybės. Šiose varžybose komandos nebuvo skirstomos į grupes. Visoms komandoms reikėjo įveikti dvi trasas: kalnų technikos ir gelbėjimo darbų. 

Š. m. birželio 1–3 dienomis Valmieroje, „Baili” poilsio bazėje vyko atviras 2018 m. Latvijos alpinizmo technikos čempionatas. Čempionato dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C ir D grupes. B grupėje Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komanda.