Renginiai

Gegužės 31-oji – paskutinė mokslo metų diena pradinukams

Š. m. gegužės 31 d. būrys pradinių klasių mokinių, mokytojų ir tėvelių susirinko į Mokslo metų užbaigimo šventę gimnazijos sporto salėje.

Visas dėmesys buvo sutelktas į ketvirtokus, pabaigusius pradinę mokyklą. Gimnazijos direktorė A. Sakalauskienė ir pavaduotoja ugdymui A. Petrauskienė pasveikino ketvirtokus ir įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus ir padėkas už gerą mokymąsi bei dalyvavimą popamokinėje veikloje.

Ketvirtokus sveikino trečiokai ir penktokai. Ketvirtokams paskutinę pamoką pravedė klasės vadovė V. Bilevičienė.

Paskutinio skambučio proga, mokslo metų pabaiga, ketvirtokų baigimo pažymėjimais atėjo pasidžiaugti ir tėveliai. Ketvirtokų tėvelių vardu kalbėjo Gretos ir Mindaugo mama R. Buzienė.

Ketvirtokų laukė staigmena – jiems buvo pristatyta būsima klasės vadovė J. Ulytė.

Savo ugdytinių laimėjimais džiaugėsi mokytojos S. Daukantienė ir A. Kizienė.

Palinkėję gerų atostogų mokiniai iškeliavo kas kur. Vieni grįžo į klases tęsti šventės, kiti išvyko su tėveliais jiems žinomais maršrutais.
Ankstesnės naujienos


Š. m. birželio 9 d. Elektrėnų savivaldybėje, prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2018 m. Lietuvos pirmenybės. Šiose varžybose komandos nebuvo skirstomos į grupes. Visoms komandoms reikėjo įveikti dvi trasas: kalnų technikos ir gelbėjimo darbų. 

Š. m. birželio 1–3 dienomis Valmieroje, „Baili” poilsio bazėje vyko atviras 2018 m. Latvijos alpinizmo technikos čempionatas. Čempionato dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C ir D grupes. B grupėje Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komanda. 

Š. m. gegužės 25–27 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Vilko tako taurė“, kuriose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos dvi jaunių komandos. Viena startavo kalnų turizmo technikos grupėje, o kita – pėsčiųjų turizmo technikos grupėje. 

Vaikai yra svarbiausias darbas. Tokie ir panašūs vaikų sakomi žodžiai skambėjo gegužės 18 dieną Šeimos šventėje, į kurią pakvietėme šeimų narius. Vaikai šoko, dainavo mokytojos Ingridos Bučinskienės išmokytas nuotaikingas daineles, deklamavo, grojo, sveikino tėvelius. 

2018 metų gegužės 18 d. Jonavos rajone, Skrebinų kaimo turizmo sodybos teritorijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos.