Renginiai

Tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2018“

Š. m. gegužės 4–6 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2018“. Skirtingai nei praėjusiais metais, šiemet varžybos buvo organizuojamos pėsčiųjų grupėje. Kalnų grupėje vyko tik asmeninės turizmo technikos varžybos. Varžybose dalyvavo 25 komandos iš Vilniaus, Panevėžio miesto ir rajono, Kėdainių, Kaišiadorių, Latvijos ir Ukrainos. Raguvos gimnazistų dvi komandos dalyvavo jaunių grupėje ir viena vaikų grupėje.

Pirmą dieną vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose jaunių grupėje Gabija Kizytė tapo čempione, Gerda Vanagaitė iškovojo antrą vietą, o Jurgita Šeštokaitė – trečią vietą. Jaunučių grupėje Nedas Saldys iškovojo antrą vietą, o Paulius Palubinskas - trečią vietą. Puikiai pasirodė ir Raguvos vaikai. Jie buvo jauniausi savo amžiaus grupėje, tačiau nepasidavė vyresniesiems iš kitų komandų: Miražas Kupčinskas užėmė ketvirtą vietą, Gabrielė Padelevičiūtė – penktą, o Dangė Kupčinskaitė – septintą vietą.

Šeštadienį vykusiose turistinio ralio varžybose jaunių grupėje Raguvos gimnazijos I komanda užėmė 4 vietą, o II komanda – 7 vietą. Vaikų komanda ralyje pametė registracijos kortelę, todėl vėlavo į finišą ir užėmė 7 vietą. Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybos jaunių grupėje gimnazijos I komanda buvo penkta, II komanda iškovojo trečią vietą, o vaikų komanda, nustebinusi visus, užėmė antrą vietą.

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazijos vaikai iškovojo trečią vietą, jaunių grupėje gimnazijos I komanda užėmė penktą, o antroji komanda šeštą vietą.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Gegužės 10 d. Raguvos gimnazijos mokiniai rinkosi į netradicinio ugdymo renginį – Mokyklos dieną. Veikla prasidėjo 9.00 val. Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis puošė medžių kamienus prie klėtelės, o 5–12 klasių mokiniai ant 2 m. ilgio tapetų pusantros valandos tapė...

Gegužės 9 d. visoje Lietuvoje vyko žinių apie Europos Sąjungą konkursas -Europos egzaminas, kuriame dalyvavo ir mūsų 27 gimnazistai. Mokiniai raštu turėjo atsakyti į 20 įvairaus sudėtingumo klausimų apie Europos Sąjungą, ES institucijas, europiečių teises ir pareigas.

Pakankamai senokai, dar kovo pradžioje, vyko Kaziuko mugė, kurioje dalyvavome ir mes, dešimtokės. Tik dabar šis straipsnis pasirodo dėl vienos priežasties – pagaliau įvykdėme galutinę užduotį, aplankėme gyvūnų prieglaudą.

Balandžio 27 dienos popietę Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko ypatingas renginys – programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojų septintosios kartos pabaigtuvės – renginys, skirtas pasidalyti savo sėkmės istorijomis, iššūkiais.

Balandžio 24-osios rytą su devintokais išvykome į UAB „Aukštaitijos vandenys“. Ten ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška papasakojo daug įdomių faktų apie vandenį, jo išgavimą, filtravimą bei nuotekų tvarkymą.