Renginiai

Mokyklos diena 2018

Gegužės 10 d. Raguvos gimnazijos mokiniai rinkosi į netradicinio ugdymo renginį – Mokyklos dieną.

Veikla prasidėjo 9.00 val. Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis puošė medžių kamienus prie klėtelės, o 5–12 klasių mokiniai ant 2 m. ilgio tapetų pusantros valandos tapė įvairius vaizdus Lietuvos gamtos, miestų, piliakalnių, pajūrio, miškų, ežerų tematika.

Visi norintieji galėjo parašyti sveikinimus ir palinkėjimus savai mokyklai.

10.30 val. visi rinkomės į sporto salę. Šventę pradėjo gitaristų būrelio nariai, kuriems vadovauja Mantas Šeštokas. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Asta Sakalauskienė. Po to prasidėjo mokinių apdovanojimai už dalyvavimą olimpiadose ir konkursuose ir pirmūnų ženklelių įteikimas labiausiai nusipelniusiems moksle. Diplomais apdovanoti ir gimnazijos sportininkai, laimėję tarpklasines kvadrato ir tinklinio varžybas.

Visi nekantriai laukė konkurso komisijos, kuri turėjo paskelbti „Šauniausios klasės“ nugalėtojus, sprendimo. Tarp 1–4 klasių šauniausiais pripažinti trečiokai (kl. vadovė Sandra Daukantienė), 5–8 kl. – penktokai, vyresniųjų grupėje „Šauniausios klasės“ titulą penktą kartą pelnė II g. kl. (kl. vadovė Dalia Karaliūnienė).

Po pietų pertraukos iniciatyvą perėmė Mokinių parlamentas – vyko tradicinės humoristinės ,,Sidabrinės tarkos“ nominacijos. Pretendentų buvo daug, bet tarkas laimėjo tik 11nominantų. Renginį vedė parlamento nariai Paulius Vaičiulis ir Matas Balinš.

Dėkoju visiems prisidėjusiems prie Mokyklos dienos šventės: muzikos mokytojai Ingridai Bučinskienei, III g. kl. mokiniams ir jų vadovei Jovitai Šikšnienei, gitaros būrelio vadovui Mantui Šeštokui, atlikėjams Lukui ir Emai Leonavičiams, Majai Timofejevai, Andrėjai Arzimanovai, Eglei Stackevičiūtei ir Kotrynai Juškaitei.
Ankstesnės naujienos


Gegužės 9 d. visoje Lietuvoje vyko žinių apie Europos Sąjungą konkursas -Europos egzaminas, kuriame dalyvavo ir mūsų 27 gimnazistai. Mokiniai raštu turėjo atsakyti į 20 įvairaus sudėtingumo klausimų apie Europos Sąjungą, ES institucijas, europiečių teises ir pareigas.

Pakankamai senokai, dar kovo pradžioje, vyko Kaziuko mugė, kurioje dalyvavome ir mes, dešimtokės. Tik dabar šis straipsnis pasirodo dėl vienos priežasties – pagaliau įvykdėme galutinę užduotį, aplankėme gyvūnų prieglaudą.

Balandžio 27 dienos popietę Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko ypatingas renginys – programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojų septintosios kartos pabaigtuvės – renginys, skirtas pasidalyti savo sėkmės istorijomis, iššūkiais.

Balandžio 24-osios rytą su devintokais išvykome į UAB „Aukštaitijos vandenys“. Ten ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška papasakojo daug įdomių faktų apie vandenį, jo išgavimą, filtravimą bei nuotekų tvarkymą. 

Šeštadienį, balandžio 14 d., Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato III etapas - alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: jaunučių, jaunių, mėgėjų ir sportininkų.