Renginiai

Maži geri darbai

Pakankamai senokai, dar kovo pradžioje, vyko Kaziuko mugė, kurioje dalyvavome ir mes, dešimtokės. Tik dabar šis straipsnis pasirodo dėl vienos priežasties – pagaliau įvykdėme galutinę užduotį, aplankėme gyvūnų prieglaudą.

Mokytoja Indrė mums pasiūlė dalyvauti Kaziuko mugėje ir pateikė įvairių darbelių, kuriuos galėtume parduoti, idėjų. Iškilo klausimas – kur dėti uždirbtus pinigus? Ar pasidalinti sau po lygiai, ar panaudoti kitokiam tikslui? Mokytojai pasiūlius pinigus paaukoti gyvūnų prieglaudai, mes vienbalsiai sutikome. Pasiskirstėme darbus – vienos padarė plakatą, kitos pasiryžo prekiauti mugėje, puošė stalą, o likusios ruošė darbelius, kepė saldumynus.

Panevėžio gyvūnų prieglaudos savanorė aprodė mums prieglaudą, papasakojo, kiek gyvūnėlių tenai gyvena. Džiaugėmės išgirdusios, kad nors ir tenka iš gatvių priglausti šunis ir taip išgelbėti juos nuo užmigdymo, nemažai žmonių važiuoja į prieglaudą ir priglaudžia gyvūnus pas save. Mūsų paaukoti pinigai bus panaudoti apmokėjimui už veterinaro paslaugas.

Mums visiems gerai žinoma eseistė Vanda Juknaitė yra rašiusi: „Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą.“ Kviečiame ir Jus daryti tokius darbus, dėl kurių pasaulis kiekvieną dieną darosi vis gražesnis.

 

Autorius:
Maja
Timofejeva

IIIg klasės mokinė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 27 dienos popietę Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko ypatingas renginys – programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojų septintosios kartos pabaigtuvės – renginys, skirtas pasidalyti savo sėkmės istorijomis, iššūkiais.

Balandžio 24-osios rytą su devintokais išvykome į UAB „Aukštaitijos vandenys“. Ten ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška papasakojo daug įdomių faktų apie vandenį, jo išgavimą, filtravimą bei nuotekų tvarkymą. 

Šeštadienį, balandžio 14 d., Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato III etapas - alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: jaunučių, jaunių, mėgėjų ir sportininkų. 

Balandžio 13 d., penktadienį, Raguvos gimnazijoje jau 6 kartą įvyko  renginys „Širdies melodija“. Prietaras, kad šis skaičius gali pritraukti bėdų ir nemalonumų, nepasiteisino. Ten, kur muzika, kur daug jaunų žmonių, juoko ir šurmulio, nėra vietos nelaimėms.

Balandžio 11d. net dvi Raguvos gimnazijos komandos dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė". Jame iš viso varžėsi 9 Panevėžio r. mokyklų komandos. I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Teisingumas”.