Renginiai

Diskusijų popietė apie „Renkuosi mokyti!“ mokytojus

Balandžio 27 dienos popietę Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko ypatingas renginys – programos „Renkuosi mokyti!“ mokytojų septintosios kartos pabaigtuvės – renginys, skirtas pasidalyti savo sėkmės istorijomis, iššūkiais, su kuriais susidūrė jaunieji mokytojai mokyklose per pirmuosius dvejus darbo metus. Tai kartai priklauso mūsų chemijos ir technologijų mokytoja Indrė.

Iš viso vyko 3 mokytojų diskusijos ir 1 mokinių, kurioje dalyvauti buvome pakviesti ir mes – devintokas Paulius ir dešimtokė Maja.

Išpešiau šiek tiek įspūdžių, štai jie:

Mokyt. Indrė: „Visų pirma, šis renginys man buvo labai svarbus, nes tai tarsi baigiamojo darbo gynimas universitete – mes, RM7 mokytojai, pristatėme savo sėkmės istorijas visuomenei. Labai džiaugiuosi organizatorių pasirinkta forma – diskusija, nes tiek klausytojams, tiek diskusijos dalyviams tai buvo įdomiau ir labiau įtraukė. Taip pat buvo smagu matyti savo mokinius Mają ir Paulių, dalyvavusius kartu su kitais mokiniais iš Vilniaus, Rumšiškių ir Kuršėnų bendroje diskusijoje. Tikiuosi, jie parsivežė daug įspūdžių, o gal net įkvėpimo...“

Paulius: „Visada smagu susitikti ir pabendrauti su kitų mokyklų mokiniais, pasidalyti įspūdžiais apie RM mokytojus. Tik diskutuodami galime pasiekti geresnių rezultatų.“

Iš pradžių buvo nedrąsu, tačiau greitai supratau, kad atėjome čia tik pabendrauti. Visi žmonės buvo labai draugiški ir malonūs, tad teko visas savo baimes skubiai stumti į šalį. Tai nebuvo koks nors tardymas ar egzaminas, tiesiog turėjau puikią progą pareikšti savo nuomonę apie mokyklą, kurioje mokausi, apie mokytojo profesiją. Galutinai įsitikinau, kad „Renkuosi mokyti!“ mokytojai yra kitokie (gerąja prasme). Man, kaip šiek tiek apie save supantį pasaulį besidominčiai mokinei, tai buvo labai naudinga. Mums visiems – patirtis ir geri prisiminimai.

Autorius:
Maja
Timofejeva

IIIg klasės mokinė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 24-osios rytą su devintokais išvykome į UAB „Aukštaitijos vandenys“. Ten ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška papasakojo daug įdomių faktų apie vandenį, jo išgavimą, filtravimą bei nuotekų tvarkymą. 

Šeštadienį, balandžio 14 d., Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato III etapas - alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: jaunučių, jaunių, mėgėjų ir sportininkų. 

Balandžio 13 d., penktadienį, Raguvos gimnazijoje jau 6 kartą įvyko  renginys „Širdies melodija“. Prietaras, kad šis skaičius gali pritraukti bėdų ir nemalonumų, nepasiteisino. Ten, kur muzika, kur daug jaunų žmonių, juoko ir šurmulio, nėra vietos nelaimėms.

Balandžio 11d. net dvi Raguvos gimnazijos komandos dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė". Jame iš viso varžėsi 9 Panevėžio r. mokyklų komandos. I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Teisingumas”.

Tradiciškai šių dienų akcentas – valstybinės šventės. Atkurtos Lietuvos 100-mečiui  ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai buvo skiriamos bent kelios lietuvių kalbos pamokos. I  klasės mokiniai kūrė video darbus.