Renginiai

Šeštoji „Širdies melodija“

Balandžio 13 d., penktadienį, Raguvos gimnazijoje jau 6 kartą įvyko  renginys „Širdies melodija“. Prietaras, kad šis skaičius gali pritraukti bėdų ir nemalonumų, nepasiteisino. Ten, kur muzika, kur daug jaunų žmonių, juoko ir šurmulio, nėra vietos nelaimėms.

Šiemet renginyje dalyvavo 41 dalyvis iš Dembavos progimnazijos (mokyt. Vida Nuobarienė), Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos (mokyt. Renata Karašienė), Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos (mokyt. Kristina Lisauskienė), Smilgių gimnazijos (mokyt. Dangutė Petrulienė), Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos (Mokyt. Renata Karašienė) ir, žinoma, gausus būrys Raguvos gimnazijos atlikėjų.

Pakeitus nuostatus, konkursas virto švente. Neliko vietos konkurencijai, varžyboms. Tai leido jaustis laisviau, smagiau, tiesiog mėgautis muzika. Šventėje skambėjo vokalinė ir instrumentinė įvairiausių stilių muzika: baladės, akustinė, populiarioji, repas, perkusija, gitaros būrelio narių (mokyt. Mantas Šeštokas) atliekama roko muzika.

Muzikos mokytojai Ingridai pagelbėjo gimnazijos mokiniai – savanoriai: renginio vedėjai  Matas Balinš ir Karolina Raščiūtė, garso operatorius Gytis Valiuškevičius, fotografė Ernesta Saldytė.

Šventės pabaigoje visi dalyviai dainavo Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“. Taip paminėjome Lietuvos Šimtmetį.

Džiugu, kad kasmet prisijungia vis daugiau dalyvių. Renginys auga, mokiniai prisideda prie jo tobulėjimo. Renginys tapo tradicinis, viliamės, kad ir kitais metais atlikėjai džiugins savo pastangomis ir atliktais kūriniais!

Autorius:
Ingrida
Bučinskienė

Muzikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 11d. net dvi Raguvos gimnazijos komandos dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė". Jame iš viso varžėsi 9 Panevėžio r. mokyklų komandos. I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Teisingumas”.

Tradiciškai šių dienų akcentas – valstybinės šventės. Atkurtos Lietuvos 100-mečiui  ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai buvo skiriamos bent kelios lietuvių kalbos pamokos. I  klasės mokiniai kūrė video darbus.  

Kovo 25–30 dienomis per 1000 jaunųjų atlikėjų varžėsi IV tarptautiniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Jame pasirodė Lietuvos, Baltarusijos, Moldavos, Ukrainos, Maltos, Armėnijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Gruzijos, Izraelio atstovai. 

„Ji niekada nebus tokia, kaip aš. Mes skirtingos. Tai nereiškia, kad ją galima dėl to smerkti“ – taip kalbėjo Amanda apie savo jaunesnės sesers patiriamas patyčias mokykloje. Studentai Amanda, Giedrė, Matas atvyko pirmadienį iš Šiaulių nevalstybinės kolegijos.

Š. m. kovo 24 d. Šiaulių Rasos progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“. Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse.