Renginiai

Neįkainojama patirtis

Kovo 25–30 dienomis per 1000 jaunųjų atlikėjų varžėsi IV tarptautiniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Jame pasirodė Lietuvos, Baltarusijos, Moldavos, Ukrainos, Maltos, Armėnijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Gruzijos, Izraelio atstovai. Šiame konkurse dalyvavo ir I laipsnio diplomu buvo apdovanota Panevėžio r. Raguvos gimnazijos 6 kl. mokinė Andrėja Arzimanova (mokytoja Ingrida Bučinskienė).

Smagu būti įvertintai, tačiau labiausiai džiugina įgyta neįkainojama patirtis. Atvykusius į festivalio atidarymo šventę dalyvius pasitiko degantys fakelai, fotografų blykstės bei raudonasis kilimas. Konkurso atlikėjams suteikta galimybė pasirodyti neįtikėtinai profesionalioje scenoje ir ne tik tai... Į konkurso programą buvo įtrauktos sceninio meistriškumo pamokos, kurias vedė  Lvovo muzikinio teatro meno vadovas, miuziklų dirigentas, aktorius ir dainininkas Oleg Lisij. Jo praktiniuose užsiėmimuose dalyviai analizavo atlikėjams aktualias temas: artikuliaciją, gestikuliaciją, teksto perteikimo žiūrovui svarbą, scenos erdvės suvokimą.

Buvome sužavėtos organizatorių demonstruojama pagarba kiekvienam: atlikėjui, mokytojui, tėvams, palaikymo komandoms.

Nuoširdžiai ačiū renginio sumanytojams Astai  Bagdonavičienei ir Romui Bubneliui, renginio režisierei Reginai Stadalnikaitei-Komžienei ir puikiai visai kūrybinei komandai. Su nekantrumu lauksime LRT televizijos transliacijų.

Autorius:
Ingrida
Bučinskienė

Muzikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


„Ji niekada nebus tokia, kaip aš. Mes skirtingos. Tai nereiškia, kad ją galima dėl to smerkti“ – taip kalbėjo Amanda apie savo jaunesnės sesers patiriamas patyčias mokykloje. Studentai Amanda, Giedrė, Matas atvyko pirmadienį iš Šiaulių nevalstybinės kolegijos.

Š. m. kovo 24 d. Šiaulių Rasos progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“. Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse.

Kovo 21 d. mes, konkurso „100 klausimų apie Lietuvos istoriją“ dalyviai, su istorijos mokytoja Rasa Pranckevičiene važiavome į Lietuvos Respublikos Seimą. Vykome LR Seimo narės Guodos Burokienės kvietimu.

Kovo 22 d. įvyko antrasis literatūrinis konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokai. Varžėsi keturios komandos: dvi mūsiškių ir dvi svečių. Kadangi renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti,  dalyviai...

Kovo 16 d. Lietuvoje minima Knygnešio diena – pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Mūsų gimnazijoje per pertraukas mokiniai turėjo galimybę pasiimti lietuvių autorių knygų ne iš bibliotekos. Dalis grožinės lietuvių literatūros knygų...