Renginiai

Alpinizmo technikos varžybos klubo „VIRVĖ LAISVA“ taurei laimėti 2018

Šeštadienį, balandžio 14 d., Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato III etapas - alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: jaunučių, jaunių, mėgėjų ir sportininkų. Jaunių ir sportininkų mėgėjų grupėse startavo ir Raguvos gimnazijos komandos. Jauniams reikėjo įveikti tris trasas: „Elementai“ „Šerpai“ ir „Mazgas“. Gimnazijos jaunių komanda dvi trasas įveikė greičiausiai, trečioje buvo antri ir galutinėje įskaitoje nugalėjo savo grupėje.

Suaugusių mėgėjų komandoms taip pat reikėjo įveikti tris trasas: „Siena“, „Speleo“ ir „Kopėčios“. Šioje grupėje Raguvos gimnazistai buvo nepralenkiami visose trijose trasose ir užtikrintai iškovojo pirmą vietą, aplenkę antroje vietoje likusią „Gordijaus mazgo“ komandą 36 minutėmis, o trečioje likusią „Meškų“ komanda net 1 valanda 54 minutėmis.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Balandžio 13 d., penktadienį, Raguvos gimnazijoje jau 6 kartą įvyko  renginys „Širdies melodija“. Prietaras, kad šis skaičius gali pritraukti bėdų ir nemalonumų, nepasiteisino. Ten, kur muzika, kur daug jaunų žmonių, juoko ir šurmulio, nėra vietos nelaimėms.

Balandžio 11d. net dvi Raguvos gimnazijos komandos dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė". Jame iš viso varžėsi 9 Panevėžio r. mokyklų komandos. I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Teisingumas”.

Tradiciškai šių dienų akcentas – valstybinės šventės. Atkurtos Lietuvos 100-mečiui  ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai buvo skiriamos bent kelios lietuvių kalbos pamokos. I  klasės mokiniai kūrė video darbus.  

Kovo 25–30 dienomis per 1000 jaunųjų atlikėjų varžėsi IV tarptautiniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Jame pasirodė Lietuvos, Baltarusijos, Moldavos, Ukrainos, Maltos, Armėnijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Gruzijos, Izraelio atstovai. 

„Ji niekada nebus tokia, kaip aš. Mes skirtingos. Tai nereiškia, kad ją galima dėl to smerkti“ – taip kalbėjo Amanda apie savo jaunesnės sesers patiriamas patyčias mokykloje. Studentai Amanda, Giedrė, Matas atvyko pirmadienį iš Šiaulių nevalstybinės kolegijos.