Renginiai

Veiksmų savaitė „BE PATYČIŲ 2018“ gimnazijoje

„Ji niekada nebus tokia, kaip aš. Mes skirtingos. Tai nereiškia, kad ją galima dėl to smerkti“ – taip kalbėjo Amanda apie savo jaunesnės sesers patiriamas patyčias mokykloje.

Studentai Amanda, Giedrė, Matas atvyko pirmadienį iš Šiaulių nevalstybinės kolegijos į veiksmų savaitės „BE PATYČIŲ 2018“ pradžios veiklas mūsų gimnazijoje. Kartu su socialine pedagoge Giedre, tą dieną dalyvavo organizuojamose akcijos veiklose. Susitikimo su pradinių klasių mokinaisi kalbėjo apie patyčias ir kodėl jų reikia vengti. O su vyresnių klasių mokiniais, dalinosi savo asmeninime patirtimi, požiūriu į tyčinį, kitą asmenį skaudinančia veiklą.

Trečiadienį mokyklos bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti akcijoje „Diržu proto neįkrėsi“ ir atkreipti dėmesį į tai, kad vaikai vis dar patyria smurtą namuose iš artimiausių savo žmonių.

Visos savaitės metu, mokiniai klasėse rinko draugiškiausius klasės mokinius, elektoriniame dienyne galėjo balsuoti už draugiškiausią gimnazijos darbuotoją. Jaunesnių klasių mokiniai galėjo dalyvauti kūrybinių darbų ir atvirukų konkurse.

Ketvirtadienį, šeštos pamokos metu, gimnazijoje vyko apibendrinamasis veiksmų savaitės „BE PATYČIŲ 2018“ renginys. Gimnazijos socialinė pedagogė Giedrė, mokiniams priminė, kokios prevencines veiklos vyksta mokykloje, kaip sprendžiama patyčių problema mūsų gimnazijoje. Direktorės pavaduotoja ugdymui Aurelija, dar kartą akcentavo, kokios galimos pasekmės mokiniui, kuris jaučiasi blogai dėl patiriamų patyčių ir kur ieškoti pagalbos, nutikus nemaloniai situacijai.

Renginio metu buvo apdovanoti draugiškiausi klasių mokiniai - klasių gerumo ambasadoriai. Džiugu, kad apdovanoti buvo tie mokiniai, su kuriais klasių draugai jaučiasi gerai, jais pasitiki. Mokiniams įteiktas draugiškiausio mokinio ženklelis ir saldi dovana.

Mokinių širdžių mokytoja Ingrida Bučinskienė, kuri tris metus buvo išrinkta draugiškiausia gimnazijos darbuotoja, šiais metais rinkimuose nedalyvavo. Ingrida, kaip garbės svečias, atplėšė voką, kuriame buvo daugiausia mokinių balsų surinkusio gimnazijos darbuotojo pavardė. Šiais metais draugiškiausiu gimnazijos darbuotoju tapo kūno kultūros mokytojas, vaikinų krepšinio rinkitės, vaikinų tinklinio rinktinės, berniukų tinklinio, stalo teniso treneris Artūras Namavičius. Jis, vos dviem balsais, aplenkė vairavimo instruktorių Aleksandrą Ševeliovą.

 

Autorius:
Giedrė
Šuminskaitė

Vyresnioji socialinė pedagogė
Ankstesnės naujienos


Š. m. kovo 24 d. Šiaulių Rasos progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“. Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse.

Kovo 21 d. mes, konkurso „100 klausimų apie Lietuvos istoriją“ dalyviai, su istorijos mokytoja Rasa Pranckevičiene važiavome į Lietuvos Respublikos Seimą. Vykome LR Seimo narės Guodos Burokienės kvietimu.

Kovo 22 d. įvyko antrasis literatūrinis konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokai. Varžėsi keturios komandos: dvi mūsiškių ir dvi svečių. Kadangi renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti,  dalyviai...

Kovo 16 d. Lietuvoje minima Knygnešio diena – pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Mūsų gimnazijoje per pertraukas mokiniai turėjo galimybę pasiimti lietuvių autorių knygų ne iš bibliotekos. Dalis grožinės lietuvių literatūros knygų...

Š. m. kovo 17 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje (Vytenio g. 46),  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2018“. Į varžybas susirinko 5 jaunių komandos iš Lietuvos (Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir 1 Latvijos komanda.