Renginiai

Sėkmė GIS konkurse

Visi mūsų gimnazijos skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkurso dalyviai kovo 9 d.  išvykome į Krašto apsaugos ministeriją. Ten buvo surengta GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“. Važiuodami visi sulaukėme žinučių iš „Hnit-Baltic", kad nemokamai gausime kavos bet kurioje „CircleK" degalinėje. Pasinaudoję proga sustojome jos atsigerti.

Šį kartą konferencijoje galėjome ne tik pasidžiaugti sėkme, bet ir pagilinti žinias apie GIS. Klausėmės pranešimų apie žemėlapius kariškių gyvenime, GIS naudojimą šiuolaikiniame pasaulyje, apie geomentorių mokykloje. Mažiau įdomus pranešimas buvo apie geoinformacines technologijas geografijos pamokose. Tačiau turėjome puikią progą lavinti savo anglų kalbos įgūdžius klausydami pranešimo apie žemėlapius anglų kalbos pamokose. Po visų pranešimų galėjome pasmaližiauti  kava, arbata, saldainiais ir kitais užkandžiais. Po pusvalandį trukusios pertraukos mūsų laukė geriausių skaitmeninių žemėlapių pristatymas bei apdovanojimai.

Labai džiaugiamės savo sėkme, nes aštuntokė Ema Leonavičiūtė konkurse laimėjo 2-ąją vietą, o jos klasės draugė Augustė Kielaitė pelnė „Facebook“ simpatijų prizą. Po konferencijos vyko edukacinės programos ir ekskursijos. Dauguma mūsų dalyvavome interaktyvioje parodoje „Nepamirštamos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“, kuri mums paliko labai didelį įspūdį. Kiti dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po KAM arba pažindinosi su kareiviška apranga ir ekipiruote.

Labai džiaugiamės, kad turėjome progą dalyvauti tokioje naudingoje konferencijoje. Naujos žinios apie GIS mums pravers kuriant skaitmeninius žemėlapius kitais metais. Ačiū geografijos mokytojai Aušrai Skrebienei, kad mus supažindino su šia puikia programa.

Sukurtus žemėlapius galite pamatyti čia

Augustė Kielaitė, Ema Leonavičiūtė.
Ankstesnės naujienos


Kovo 9 d. Raguvos centrinėje aikštėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Į ją sugužėjo visi, kas tik norėjo: prekeiviai, pirkėjai, smalsuoliai, atrakcijų mėgėjai ir kiti mėgstantys pasižmonėti. Prekiautojų buvo įvairių: nuo mažų iki pagyvenusių. Kas prekiavo saldumynais, kas sūriais...

Vasario 15 d. Raguvos gimnaziją  vėl džiugino tradicinis renginys – šimtadienis. Ta proga buvo surengtas „Gero vakaro šou“. Gimnazijos kai kurios erdvės laikinai pavirto pasilinksminimo vieta, kurioje visi abiturientai lakstė, žaidė ir kėlė smagų triukšmą. 

Gražiausios eilės Lietuvai, kovo 7 dienos popietę, gimnazijos Teatro menėje skambėjo iš pradinių klasių mokinių lūpų. Mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse. Pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios 15 mokinių, kurie drąsiai lipo ant scenos ir deklamavo eiles...

... vyksta į Knygų mugę! Jau 15 metų kasmet vasario pabaigoje mūsų gimnazijos entuziastai vyksta į didžiausią Baltijos šalyse – Vilniaus knygų mugę. Jubiliejinė išvyka vasario 23 d. buvo ypatinga: ne tik turėjome marias laiko (juk atostogos!), bet ir Signatarų namuose apžiūrėjome...

Š. m. vasario 17 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vykusiomis tarptautinėmis turizmo technikos varžybomis uždarose patalpose „Akademija 2018“ prasidėjo 2018 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionatas ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionatas.