Renginiai

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Šiauliai 2018“

Š. m. kovo 24 d. Šiaulių Rasos progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“. Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių. Kaip ir praėjusiais metais, komandoms reikėjo ne kuo greičiau įveikti nurodytas trasas, o per duotą laiką įveikti kuo daugiau rungčių, kurios buvo įvertintos taškais. Be to, buvo skaičiuojamas pasiimtas inventorius ir iš surinktos taškų sumos atimami taškai (karabinas – 1, lapelis – 1, gri-gri – 2, kopetėlės – 2, žumaras – 2, virvė – 5 taškai), padarytos baudos taip pat nubraukdavo taškus. Raguvos gimnazijos jaunių pirmoji komanda, surinkusi 155 taškus, iškovojo pirmą vietą. Antrą vietą iškovojo  amžini konkurentai – Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“ (147 taškai), o trečioje liko Raguvos gimnazijos antroji komanda (134 taškai).

Vaikų grupėje Raguvos gimnazijos komanda buvo pati jauniausia, tačiau pasirodė puikiai ir galutinėje įskaitoje iškovojo penktą vietą iš aštuonių šioje grupėje dalyvavusių komandų.

Asmeninėse varžybose jaunių merginų grupėje Jurgita Šeštokaitė iškovojo pirmą, Gabija Kizytė – antrą, o Gerda Vanagaitė – trečią vietą. Paulius Palubinskas iškovojo antrą vietą jaunučių grupėje. Kiti Raguvos sportininkai pasirodė pagal galimybes, nors prizininkais ir netapo.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Kovo 21 d. mes, konkurso „100 klausimų apie Lietuvos istoriją“ dalyviai, su istorijos mokytoja Rasa Pranckevičiene važiavome į Lietuvos Respublikos Seimą. Vykome LR Seimo narės Guodos Burokienės kvietimu.

Kovo 22 d. įvyko antrasis literatūrinis konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokai. Varžėsi keturios komandos: dvi mūsiškių ir dvi svečių. Kadangi renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti,  dalyviai...

Kovo 16 d. Lietuvoje minima Knygnešio diena – pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Mūsų gimnazijoje per pertraukas mokiniai turėjo galimybę pasiimti lietuvių autorių knygų ne iš bibliotekos. Dalis grožinės lietuvių literatūros knygų...

Š. m. kovo 17 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje (Vytenio g. 46),  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2018“. Į varžybas susirinko 5 jaunių komandos iš Lietuvos (Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir 1 Latvijos komanda. 

Visi mūsų gimnazijos skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkurso dalyviai kovo 9 d.  išvykome į Krašto apsaugos ministeriją. Ten buvo surengta GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“. Važiuodami visi sulaukėme žinučių iš „Hnit-Baltic", kad...