Renginiai

Montis Magia Taurė 2018

Š. m. kovo 17 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje (Vytenio g. 46),  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2018“. Į varžybas susirinko 5 jaunių komandos iš Lietuvos (Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir 1 Latvijos komanda. Dalyviams reikėjo įveikti tris išradingai įrengtas trasas: „Estafetė“,  „Aukštyn-žemyn“ ir „Multipitch“, ir atlikti teorinį testą. Visose trasose reikėjo ,,tilpti“ į kontrolinį laiką, kuris per trumpas buvo net kelioms komandoms. Raguvos gimnazijos I ir II komandos įveikė visas trasas. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad Raguvos gimnazijos I komanda iškovojo trečią vietą, o antroji komanda liko ketvirta.

Kovo 18 d. pirmą kartą istorijoje raguviai išbandė savo jėgas suaugusiųjų mėgėjų varžybose. Čia susirinko devynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Dalyviams reikėjo įveikti teorinę rungtį ir penkias trasas: „Sandėliukas“, „Tinklas“, „WooDoo“, „Kalnų ereliai“ ir „Estafetė“. Tik dvi komandos sugebėjo įveikti visas trasas per nustatytą laiką. Raguviai ir Daugmalės komanda per nustatytą laiką įveikė po keturias trasas, tačiau latviai tą padarė šiek tiek greičiau ir nustūmė raguvius į ketvirtą vietą.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Visi mūsų gimnazijos skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkurso dalyviai kovo 9 d.  išvykome į Krašto apsaugos ministeriją. Ten buvo surengta GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“. Važiuodami visi sulaukėme žinučių iš „Hnit-Baltic", kad...

Kovo 9 d. Raguvos centrinėje aikštėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Į ją sugužėjo visi, kas tik norėjo: prekeiviai, pirkėjai, smalsuoliai, atrakcijų mėgėjai ir kiti mėgstantys pasižmonėti. Prekiautojų buvo įvairių: nuo mažų iki pagyvenusių. Kas prekiavo saldumynais, kas sūriais...

Vasario 15 d. Raguvos gimnaziją  vėl džiugino tradicinis renginys – šimtadienis. Ta proga buvo surengtas „Gero vakaro šou“. Gimnazijos kai kurios erdvės laikinai pavirto pasilinksminimo vieta, kurioje visi abiturientai lakstė, žaidė ir kėlė smagų triukšmą. 

Gražiausios eilės Lietuvai, kovo 7 dienos popietę, gimnazijos Teatro menėje skambėjo iš pradinių klasių mokinių lūpų. Mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse. Pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios 15 mokinių, kurie drąsiai lipo ant scenos ir deklamavo eiles...

... vyksta į Knygų mugę! Jau 15 metų kasmet vasario pabaigoje mūsų gimnazijos entuziastai vyksta į didžiausią Baltijos šalyse – Vilniaus knygų mugę. Jubiliejinė išvyka vasario 23 d. buvo ypatinga: ne tik turėjome marias laiko (juk atostogos!), bet ir Signatarų namuose apžiūrėjome...