Renginiai

„Apie Lietuvą mums pasakoja knygos“

Kovo 22 d. įvyko antrasis literatūrinis konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokai. Varžėsi keturios komandos: dvi mūsiškių ir dvi svečių. Kadangi renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti,  dalyviai ruošdamiesi turėjo perskaityti aštuonis nurodytus lietuvių rašytojų kūrinius.

Konkursą pradėjo mūsų aštuntokai Vasario 16-osios proga išmokta daina. Paskui komandos atliko penkias užduotis, dirbo aktyviai, draugiškai ir kūrybingai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą ir trečią vietas užėmė svečių komandos, o antrą ir ketvirtą – mūsiškių. Visi dalyviai buvo apdovanoti leidyklos „Šviesa“ prizais. Svečiams žodį tarė gimnazijos direktorė, didžiuodamiesi jiems aprodėme mokyklą. Panevėžiečių mokytoja Gražina Trybienė juokavo pavydinti baltu pavydu.

Aptardami renginį mūsų aštuntokai džiaugėsi, kad užduotys buvo įdomios ir naudingos. Žinoma, mūsiškiai tikėjosi užimti aukštesnes vietas, bet, matyt, pasirengė kiek per mažai. Tiesą sakant, iš klaidų galima pasimokyti ir kituose konkursuose (mūsiškiai jų labai pageidauja :)) pasirodyti geriau.

Autorius:
Rita
Karpavičienė

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Kovo 16 d. Lietuvoje minima Knygnešio diena – pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Mūsų gimnazijoje per pertraukas mokiniai turėjo galimybę pasiimti lietuvių autorių knygų ne iš bibliotekos. Dalis grožinės lietuvių literatūros knygų...

Š. m. kovo 17 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje (Vytenio g. 46),  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2018“. Į varžybas susirinko 5 jaunių komandos iš Lietuvos (Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir 1 Latvijos komanda. 

Visi mūsų gimnazijos skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkurso dalyviai kovo 9 d.  išvykome į Krašto apsaugos ministeriją. Ten buvo surengta GIS konferencija „Mano žemėlapis Lietuvai“. Važiuodami visi sulaukėme žinučių iš „Hnit-Baltic", kad...

Kovo 9 d. Raguvos centrinėje aikštėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Į ją sugužėjo visi, kas tik norėjo: prekeiviai, pirkėjai, smalsuoliai, atrakcijų mėgėjai ir kiti mėgstantys pasižmonėti. Prekiautojų buvo įvairių: nuo mažų iki pagyvenusių. Kas prekiavo saldumynais, kas sūriais...

Vasario 15 d. Raguvos gimnaziją  vėl džiugino tradicinis renginys – šimtadienis. Ta proga buvo surengtas „Gero vakaro šou“. Gimnazijos kai kurios erdvės laikinai pavirto pasilinksminimo vieta, kurioje visi abiturientai lakstė, žaidė ir kėlė smagų triukšmą.