Renginiai

1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas

Gražiausios eilės Lietuvai, kovo 7 dienos popietę, gimnazijos Teatro menėje skambėjo iš pradinių klasių mokinių lūpų. Mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse. Pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios 15 mokinių, kurie drąsiai lipo ant scenos ir deklamavo eiles apie kalbą, pūšį, gimtinę, vėją Vilniuje, vyturį ir kitas temas. Komisija, kurią sudarė gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Karpavičienė, bibliotekininkė Dalia Karaliūnienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė, pastebėjo ir įvertino geriausius.

1–2 klasių mokinių tarpe geriausiai sekėsi ir prizines vietas pelnė Emilija Juškaitė ir Simona Turulytė. Pirmąją vietą komisija skyrė Liepai Ignatavičiūtei, kuri skaitė V. Palčinskaitės kūrinį „Ūkis“. Mokinė toliau dalyvaus rajoniniame konkurse. Visus nustebino drąsus pirmokas Algirdas Kaminskas. Mokinys deklamavo A. Matučio eilėraštį „Skambioji kalba“ ir už tai buvo paskatintas.

Tarp 3–4 klasių mokinių, geriausiai pasirodė Meilė Marija Zinkevičiūtė, Justina Razantaitė ir Titas Šidlauskas. Titas pelnė pirmą vietą ir  toliau atstovaus gimnaziją rajoniniame raiškiojo skaitymo konkurse.

Dėkojame mokytojoms, parengusioms vaikus konkursui, ir renginio vedėjai Angelei Kizienei už gražų renginį.

Autorius:
Giedrė
Šuminskaitė

Vyresnioji socialinė pedagogė
Ankstesnės naujienos


... vyksta į Knygų mugę! Jau 15 metų kasmet vasario pabaigoje mūsų gimnazijos entuziastai vyksta į didžiausią Baltijos šalyse – Vilniaus knygų mugę. Jubiliejinė išvyka vasario 23 d. buvo ypatinga: ne tik turėjome marias laiko (juk atostogos!), bet ir Signatarų namuose apžiūrėjome...

Š. m. vasario 17 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vykusiomis tarptautinėmis turizmo technikos varžybomis uždarose patalpose „Akademija 2018“ prasidėjo 2018 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionatas ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionatas. 

Vasario 14 d. Raguvos gimnazijos 2 klasės mokiniai ir mokytoja Angelė Kizienė dalyvavo renginyje „Už vaikystę be smurto“. Renginys vyko Lietuvos Respublikos Seime Kovo 11-osios Akto salėje. Kartu su gimnazijos antrokais renginyje dalyvavo dar apie 200 pradinių klasių mokinių.

Valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas paliko daug įspūdžių, nes tai buvo pačių susikurta šventė. Kiekvienas jautėsi esantis ne tik žiūrovas, bet ir programos dalyvis. Renginio pradžioje be fonogramos sugiedotas himnas nuteikė iškilmingai. 

Dešimt metų aštuntokai, perskaitę Anos Frank „Dienoraščio“ ištraukas,  lietuvių kalbos mokytojų būdavo kviečiami vykti į spektaklį Juozo Miltinio dramos teatre „Visada tavo. Ana Frank“. Taip buvo ir šiemet, bet... daugiau nebebus, nes spektaklis vasario 4 d. buvo parodytas paskutinį kartą.