Renginiai

Kas skaito, tas...

... vyksta į Knygų mugę!

Jau 15 metų kasmet vasario pabaigoje mūsų gimnazijos entuziastai vyksta į didžiausią Baltijos šalyse – Vilniaus knygų mugę. Jubiliejinė išvyka vasario 23 d. buvo ypatinga: ne tik turėjome marias laiko (juk atostogos!), bet ir Signatarų namuose apžiūrėjome Vasario 16-osios akto dėl nepriklausomos valstybės atkūrimo originalą bei Šimtmečio varpą Katedros aikštėje. Gimnazijos bibliotekai parvežėme fondo „Švieskime vaikus“ knygų, padovanojome ir savo pirktų (tokia ilgametė tradicija).

Tradiciškai vežė vairuotojas Robertas, tradiciškai grįždami dalijomės įspūdžiais, rodėme, ką nusipirkome ar išlošėme, tradiciškai kitais metais planuojame apsilankyti jubiliejinėje – 20-ojoje – knygų mugėje. 

Autorius:
Rita
Karpavičienė

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Š. m. vasario 17 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vykusiomis tarptautinėmis turizmo technikos varžybomis uždarose patalpose „Akademija 2018“ prasidėjo 2018 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionatas ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionatas. 

Vasario 14 d. Raguvos gimnazijos 2 klasės mokiniai ir mokytoja Angelė Kizienė dalyvavo renginyje „Už vaikystę be smurto“. Renginys vyko Lietuvos Respublikos Seime Kovo 11-osios Akto salėje. Kartu su gimnazijos antrokais renginyje dalyvavo dar apie 200 pradinių klasių mokinių.

Valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas paliko daug įspūdžių, nes tai buvo pačių susikurta šventė. Kiekvienas jautėsi esantis ne tik žiūrovas, bet ir programos dalyvis. Renginio pradžioje be fonogramos sugiedotas himnas nuteikė iškilmingai. 

Dešimt metų aštuntokai, perskaitę Anos Frank „Dienoraščio“ ištraukas,  lietuvių kalbos mokytojų būdavo kviečiami vykti į spektaklį Juozo Miltinio dramos teatre „Visada tavo. Ana Frank“. Taip buvo ir šiemet, bet... daugiau nebebus, nes spektaklis vasario 4 d. buvo parodytas paskutinį kartą. 

Kukliai, bet linksmai pirmadienį išrinkome dvi mokines atstovauti mūsų gimnazijai rajono meninio skaitymo konkurse. Iš pradžių išklausėme III kl. mok. Kotryną Juškaitę, paskui šeštokę Kamilę Šakūnaitę, penktokes Kamilę Miliauskaitę ir Jurgitą Šidlauskaitę.