Renginiai

Gruodžio mėnesio linksmybės

Muzikuojantiems mokiniams gruodis buvo dainingas ir sėkmingas.

Vienuoliktokė Kotryna Juškaitė gruodžio 2 d. dalyvavo VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje, kuri vyko Klaipėdoje. Čia buvo apdovanota specialiuoju prizu  už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą „Senajam dvarely“,  įvertinta 9.7 balais iš 10.

Gruodžio 15 d. 8–12 kl. „Dainavimo studijos“ merginų ansamblis (Rūtenė Vasiliauskaitė, Gustė Garšvaitė, Austėja Miliauskaitė, Andrėja Arzimanova, Eva Kuncytė, Ema Leonavičiūtė, Evelina Vinauskaitė, Maja Timofejeva, Karolina Raščiūtė, Lina Liaudanskaitė, Kotryna Juškaitė, Urtė Venskevičiūtė) dalyvavo vaikų ir moksleivių „Dainų dainelės“ konkurso I etape, laimėjo 1 vietą ir pateko į kitą konkurso etapą.

Tos pačios dienos vakarą mažieji gimnazijos dainorėliai atliko nuotaikingą programą Raguvos kultūros centro spektaklio „Ei, kas pametė pirštinę?“ premjeroje.

Gruodžio 16 d. miestelio Kalėdų eglės įžiebimo šventėje Kotrynos Juškaitės ir muzikos mokytojos duetas  visus pasveikino artėjančių švenčių proga.

Autorius:
Ingrida
Bučinskienė

Muzikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Š. m. gruodžio 14 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2017 m. rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino LR Seimo nariai, rajono mero pavaduotojas, savivaldybės tarybos nariai...

Gruodžio 14 d. aštuntokai  dalyvavo literatūriniame konkurse „Apie Lietuvą mums kalba knygos“, į kurį pakvietė Alfonso Lipniūno progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Gražina Trybienė. Teko prisiminti programinius kūrinius, dirbti greitai ir kūrybingai, sutelkus dėmesį ir draugiškai.

Š. m. gruodžio 8 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2017 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai penkiose grupėse (pėsčiųjų turizmo technikos vaikų, jaunučių, jaunių ir kalnų turizmo jaunučių ir jaunių)...

Kas gali būti smagiau už tai, kad mokytoja leidžia tapti tikrais klasės vadovais visai pamokai? Žinoma, pradėsite sakyti, kad tas 45 minutes geriau praleisite sedėdami prie telefono, tačiau mums, trims devintokams,  teko pravesti fizikos pamoką. Galbūt atrodo, kad tai lengva...

Gruodžio 3 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko baigiamasis 2017 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas  – XLI kalnų kelionių technikos...