Renginiai

Gerumo diena 2017

2017 m. gruodžio 13 d. Mokinių parlamentas gimnazijos IV aukšte surengė tradicinę Gerumo akciją, kurios metu prekiavo savo pačių keptais pyragais, keksiukais ir kitais saldumynais. Prie saldumynų buvo galima nusipirkti puodelį arbatos ar kavos ir čia pat viską sušveisti.

Už surinktus pinigėlius buvo nupirktos dovanėlės, aplankyti ir pasveikinti buvę Raguvos gimnazijos mokytojai senjorai.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Gerumo dienos organizavimo.

Autorius:
Kotryna
Juškaitė

Raguvos gimnazijos MP prezidentė, 11 kl. mokinė
Ankstesnės naujienos


Muzikuojantiems mokiniams gruodis buvo dainingas ir sėkmingas. Vienuoliktokė Kotryna Juškaitė gruodžio 2 d. dalyvavo VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje, kuri vyko Klaipėdoje. Čia buvo apdovanota specialiuoju prizu  už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą „Senajam dvarely“...

Š. m. gruodžio 14 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2017 m. rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino LR Seimo nariai, rajono mero pavaduotojas, savivaldybės tarybos nariai...

Gruodžio 14 d. aštuntokai  dalyvavo literatūriniame konkurse „Apie Lietuvą mums kalba knygos“, į kurį pakvietė Alfonso Lipniūno progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Gražina Trybienė. Teko prisiminti programinius kūrinius, dirbti greitai ir kūrybingai, sutelkus dėmesį ir draugiškai.

Š. m. gruodžio 8 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2017 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai penkiose grupėse (pėsčiųjų turizmo technikos vaikų, jaunučių, jaunių ir kalnų turizmo jaunučių ir jaunių)...

Kas gali būti smagiau už tai, kad mokytoja leidžia tapti tikrais klasės vadovais visai pamokai? Žinoma, pradėsite sakyti, kad tas 45 minutes geriau praleisite sedėdami prie telefono, tačiau mums, trims devintokams,  teko pravesti fizikos pamoką. Galbūt atrodo, kad tai lengva...