Renginiai

Apdovanoti Lietuvos kalnų keliautojų sporto čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Gruodžio 3 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko baigiamasis 2017 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas – XLI kalnų kelionių technikos varžybos Antanui Babiežai atminti. Šiose varžybose jaunučiams reikėjo įveikti dvi specialiai jiems įrengtas trasas, o jauniams tas pačias šešias trasas kaip ir suaugusiems. Kiekviena trasa buvo įvertinta taškais, iš kurių buvo atimami trasoje gauti baudos taškai. Raguvos gimnazijos jaunių komanda įveikė visas šešias trasas per duotą kontrolinį laiką, tačiau gauti baudos taškai „nustūmė“ juos į antrą vietą. Pirmą vietą surinkę dvidešimt septyniais taškais daugiau iškovojo Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“. Abi šios komandos daugiau nei dviem šimtais taškų aplenkė tose pačiose trasose rungtyniavusias suaugusių komandas.

Raguvos gimnazijos jaunučiai tiek vienoje, tiek kitoje trasoje padarė nemažai klaidų ir iškovojo trečią vietą. Šioje grupėje nugalėjo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro komanda „Uola“.

Po varžybų įvyko 2017 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas. Šių metų čempionate vyko devyni etapai, o nugalėtojai buvo išaiškinti trijose grupėse: suaugusių, jaunių ir jaunučių. Sveikiname Raguvos gimnazijos jaunučių (Gerda Vanagaitė, Paulius Palubinskas, Nedas Saldys, Lukas Leonavičius, Jokūbas Šibirkštis) ir jaunių (Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Jurgita Šeštokaitė, Singaras Zaleckis) komandas, antrus metus iš eilės tapusias Lietuvos čempionėmis.

2017 METŲ LIETUVOS KALNŲ KELIAUTOJŲ SPORTO DAUGIAKOVĖS ČEMPIONATO PRIZININKAI:

Jaunių grupėje:

Pirma vieta – Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos komanda, treneris Sigitas Žudys.

Antra vieta – Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, trenerė Saturnina Mažuolienė.

Trečia vieta - Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos komanda, treneris Rimvydas Dekas.

Jaunučių grupėje:

Pirma vieta – Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos komanda, treneris Sigitas Žudys.

Antra vieta – Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro komanda „Uola“, trenerė Dalia Puidokaitė.

Trečia vieta – Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas I“, trenerė Saturnina Mažuolienė.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Š. m. lapkričio 25 dieną Vilniaus universiteto Mėlynojoje salėje vyko kalnų kelionių technikos varžybos Vilniaus universiteto taurei laimėti. Varžybose dalyvavo penkios jaunių ir devynios jaunučių komandos...

Lapkričio 15 d. šešiolika geriausių 8–11 kl. skaitytojų Operos ir baleto teatre žiūrėjo baletą „Eglė žalčių karalienė“. Ne viena mergina balete buvo pirmą kartą, todėl tai joms nauja maloni patirtis, bet liko patenkintos ir tos, kurioms baletas ne naujiena. 

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų Raguvos gimnazijos bibliotekai. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms! Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas...

Lapkričio 18-19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2017“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos...

Lapkričio 10 d. gimnazijoje trečią kartą vyko naktinis renginys bibliotekoje. Visų pirma pasiruošėme vaišių stalą, kad bet kada galėtume užkąsti. Paskui susirinkome į biblioteką paklausyti „gyvųjų knygų“, tai yra Antano ir Reginos Slučkų pasakojimo apie jų keliones į tolimus egzotiškus kraštus.