Renginiai

2017 m. Kalėdinis karnavalas

Po metų pertraukos gimnazijoje vėl surengtas Kalėdinis karnavalas, kurį organizavo dvyliktokai. Karnavalo tema – „Eurovizija Raguvoje“. Prieš mėnesį 5–12 klasių vadovai burtų keliu ištraukė šalis. 5–7 klasių mokiniams teko atstovauti vienai šaliai, o vyresniųjų klasių – dviem šalims. Taip Eurovizijoje dalyvavo 13 šalių. Konkursantai privalėjo dainuoti gimtąja šalies kalba, o šalį nugalėtoją rinko iš anksto sudaryta komisija: Latvijos kompozitorė ir atlikėja Ingrid Bučinskė (muzikos mokytoja Ingrida Bučinskienė), dainininkas Vaidas Baumila (12 kl. mokinys Andrius Žeruolis), garsi Rusijos dainininkė Ala Pugačiova (12 kl. mokinė Viktorija Prušinskaitė), LATGA A atstovė Rita Karpavičienė ir San Remo festivalio nugalėtojai Albano ir Romina Power (dvyliktokai Vita Šemeliūnaitė ir Vilius Narbutas), kurie ir atidarė Eurovizijos konkursą su daina Felicita.

Labai smagu, kad visų klasių pasirodymai buvo labai šaunūs, įdomūs, išradingi, nes daug įdėta darbo. Deja, Eurovizijoje laimi tik viena šalis. Komisijos nutarimu, vienbalsiai nugalėjo Vokietija, atlikusi linksmą šlagerį.

Ačiū salės dekoratoriams vienuoliktokams, Raguvos kultūros centro atstovui Artūrui Grigaravičiui ir vienuoliktokui Gyčiui Valiuškevičiui, Kalėdų seneliui Singarui Zaleckiui. 

Dėkoju klasių vadovams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir kokybės, ir mokytojams, budėjusiems renginio metu.

Su artėjančiais Naujaisiais! Tegul 2018-ieji būna laimingi, sėkmingi ir turtingi.
Ankstesnės naujienos


2017 m. gruodžio 13 d. Mokinių parlamentas gimnazijos IV aukšte surengė tradicinę Gerumo akciją, kurios metu prekiavo savo pačių keptais pyragais, keksiukais ir kitais saldumynais. Prie saldumynų buvo galima nusipirkti puodelį arbatos ar kavos ir čia pat viską sušveisti. 

Muzikuojantiems mokiniams gruodis buvo dainingas ir sėkmingas. Vienuoliktokė Kotryna Juškaitė gruodžio 2 d. dalyvavo VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje, kuri vyko Klaipėdoje. Čia buvo apdovanota specialiuoju prizu  už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą „Senajam dvarely“...

Š. m. gruodžio 14 d. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko geriausių 2017 m. rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė. Geriausius rajono sportininkus sveikino LR Seimo nariai, rajono mero pavaduotojas, savivaldybės tarybos nariai...

Gruodžio 14 d. aštuntokai  dalyvavo literatūriniame konkurse „Apie Lietuvą mums kalba knygos“, į kurį pakvietė Alfonso Lipniūno progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Gražina Trybienė. Teko prisiminti programinius kūrinius, dirbti greitai ir kūrybingai, sutelkus dėmesį ir draugiškai.

Š. m. gruodžio 8 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2017 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai penkiose grupėse (pėsčiųjų turizmo technikos vaikų, jaunučių, jaunių ir kalnų turizmo jaunučių ir jaunių)...