Renginiai

VILNIAUS UNIVERSITETO TAURĖS nugalėtojai – Raguvos gimnazistai

Š. m. lapkričio 25 dieną Vilniaus universiteto Mėlynojoje salėje vyko kalnų kelionių technikos varžybos Vilniaus universiteto taurei laimėti. Varžybose dalyvavo penkios jaunių ir devynios jaunučių komandos iš Latvijos, Klaipėdos, Panevėžio, Kaišiadorių, Trakų ir Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos. Trasos buvo skirtingos kiekvienai amžiaus grupei, įdomios, reikalaujančios techninio pasiruošimo. Puikiai šiose varžybose pasirodė Raguvos gimnazistai. Raguvos gimnazijos jaunių komanda užtikrintai nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo pirmą vietą savo grupėje. Antroje vietoje liko Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, o trečioje – Daugmales komanda iš Latvijos.

Jaunučių komanda užtikrintai atsirevanšavo Latvijos sportininkams už pernykštį pralaimėjimą vienos sekundės skirtumu ir iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje liko Klaipėdos moksleivių namų komanda „Uola“, o trečią iškovojo Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“. 

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 15 d. šešiolika geriausių 8–11 kl. skaitytojų Operos ir baleto teatre žiūrėjo baletą „Eglė žalčių karalienė“. Ne viena mergina balete buvo pirmą kartą, todėl tai joms nauja maloni patirtis, bet liko patenkintos ir tos, kurioms baletas ne naujiena. 

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų Raguvos gimnazijos bibliotekai. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms! Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas...

Lapkričio 18-19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2017“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos...

Lapkričio 10 d. gimnazijoje trečią kartą vyko naktinis renginys bibliotekoje. Visų pirma pasiruošėme vaišių stalą, kad bet kada galėtume užkąsti. Paskui susirinkome į biblioteką paklausyti „gyvųjų knygų“, tai yra Antano ir Reginos Slučkų pasakojimo apie jų keliones į tolimus egzotiškus kraštus. 

Lapkričio 7 d. Raguvos gimnazijoje įvyko VI Panevėžio rajono  mokinių muzikos  olimpiada. Dalyviai atliko keturias užduotis. Pirma ir antra užduotis – muzikos žinių patikrinimas (testas) bei muzikos rašto skaitymas iš lapo...