Renginiai

Turizmo technikos varžybos „JONIŠKĖLIS 2017“

Lapkričio 18–19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2017“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių ir Panevėžio rajono. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių ir jaunučių komandos. Raguvos gimnazijos jaunučių komanda, nugalėjusi pagrindinius savo varžovus iš Panevėžio, užtikrintai iškovojo pirmą vietą. Jaunių komanda, pralaimėjusi Panevėžio moksleivių namų komandai „Klajūnas“, iškovojo antrą vietą.

Asmeninėse varžybose jaunių grupėje Jurgita Šeštokaitė iškovojo pirmą vietą, o Gabija Kizytė ir Singaras Zaleckis – antras vietas. Jaunučių grupėje nugalėtojais tapo Gerda Vanagaitė ir Jokūbas Šibirkštis, o Paulius Palubinskas iškovojo antrą vietą. Antrą vietą pėsčiųjų grupėje iškovojo ir Karolina Januškaitė.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 10 d. gimnazijoje trečią kartą vyko naktinis renginys bibliotekoje. Visų pirma pasiruošėme vaišių stalą, kad bet kada galėtume užkąsti. Paskui susirinkome į biblioteką paklausyti „gyvųjų knygų“, tai yra Antano ir Reginos Slučkų pasakojimo apie jų keliones į tolimus egzotiškus kraštus. 

Lapkričio 7 d. Raguvos gimnazijoje įvyko VI Panevėžio rajono  mokinių muzikos  olimpiada. Dalyviai atliko keturias užduotis. Pirma ir antra užduotis – muzikos žinių patikrinimas (testas) bei muzikos rašto skaitymas iš lapo...

Spalio 27 d. 10 kl. mokiniai, besimokantys rusų kalbos, lankėsi literatūriniame Aleksandro Puškino muziejuje Markučiuose, Vilniuje. Įžymus rusų poetas A. Puškinas nesilankė nei Vilniuje, nei Lietuvoje, tačiau poetą su Lietuva sieja biografiniai ir literatūriniai ryšiai. 

Po sėkmingo Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ starto šiemet vėl iniciatyvos rengėjai  pakvietė visus, neabejingus vokiečių kalbai, prisijungti prie „Ö kaip vokiškai?“ renginių, kurie vyko spalio 16–20 d. Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį...

Mokytis ir išmokti galima ne tik pamokų metu, todėl spalio 19 d. tradicines pamokas pradinukams pakeitė netradicinio ugdymo veiklos. Mokiniai kūrė rudenines kompozicijas, fotografavo rudeninę gamtą. Estafečių varžybose „sodino“ ir „kasė“ bulves, nešė obuolius, varė į vartus kankorėžius.