Renginiai

Geriausios skaitytojos gavo dovaną

Lapkričio 15 d. šešiolika geriausių 8–11 kl. skaitytojų Operos ir baleto teatre žiūrėjo baletą „Eglė žalčių karalienė“. Ne viena mergina balete buvo pirmą kartą, todėl tai joms nauja maloni patirtis, bet liko patenkintos ir tos, kurioms baletas ne naujiena. Spalvingi kostiumai, Eduardo Balsio muzika, įspūdingos dekoracijos, grakštūs šokiai įsimins ilgam.

Šiuo renginiu baigtas įgyvendinti skaitymo skatinimo projektas „Ir toliau lietuvių literatūra? TAIP!“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija bei Panevėžio rajono savivaldybės administracija.

Džiaugiuosi galėdama paskatinti mokinius už tai, kad skaito, kitaip sakant, už puikų dalyką padovanoti puikų dalyką. Ačiū Raguvos bendruomenei, kad padengė transporto išlaidas. 

Autorius:
Rita
Karpavičienė

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų Raguvos gimnazijos bibliotekai. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms! Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas...

Lapkričio 18-19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2017“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos...

Lapkričio 10 d. gimnazijoje trečią kartą vyko naktinis renginys bibliotekoje. Visų pirma pasiruošėme vaišių stalą, kad bet kada galėtume užkąsti. Paskui susirinkome į biblioteką paklausyti „gyvųjų knygų“, tai yra Antano ir Reginos Slučkų pasakojimo apie jų keliones į tolimus egzotiškus kraštus. 

Lapkričio 7 d. Raguvos gimnazijoje įvyko VI Panevėžio rajono  mokinių muzikos  olimpiada. Dalyviai atliko keturias užduotis. Pirma ir antra užduotis – muzikos žinių patikrinimas (testas) bei muzikos rašto skaitymas iš lapo...

Spalio 27 d. 10 kl. mokiniai, besimokantys rusų kalbos, lankėsi literatūriniame Aleksandro Puškino muziejuje Markučiuose, Vilniuje. Įžymus rusų poetas A. Puškinas nesilankė nei Vilniuje, nei Lietuvoje, tačiau poetą su Lietuva sieja biografiniai ir literatūriniai ryšiai.