Renginiai

Akcija „Knygų Kalėdos“ 2018

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų Raguvos gimnazijos bibliotekai.  

Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms!

Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų!

Akcija vyks nuo lapkričio 15 iki sausio 6 .

Daugiau informacijos: knygukalėdos.lt ir Facebook @knygukaledos

Pageidaujamų įsigyti knygų sąrašas.pdf

Autorius:
Dalia
Karaliūnienė

Bibliotekininkė, karjeros koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 18-19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2017“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos...

Lapkričio 10 d. gimnazijoje trečią kartą vyko naktinis renginys bibliotekoje. Visų pirma pasiruošėme vaišių stalą, kad bet kada galėtume užkąsti. Paskui susirinkome į biblioteką paklausyti „gyvųjų knygų“, tai yra Antano ir Reginos Slučkų pasakojimo apie jų keliones į tolimus egzotiškus kraštus. 

Lapkričio 7 d. Raguvos gimnazijoje įvyko VI Panevėžio rajono  mokinių muzikos  olimpiada. Dalyviai atliko keturias užduotis. Pirma ir antra užduotis – muzikos žinių patikrinimas (testas) bei muzikos rašto skaitymas iš lapo...

Spalio 27 d. 10 kl. mokiniai, besimokantys rusų kalbos, lankėsi literatūriniame Aleksandro Puškino muziejuje Markučiuose, Vilniuje. Įžymus rusų poetas A. Puškinas nesilankė nei Vilniuje, nei Lietuvoje, tačiau poetą su Lietuva sieja biografiniai ir literatūriniai ryšiai. 

Po sėkmingo Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ starto šiemet vėl iniciatyvos rengėjai  pakvietė visus, neabejingus vokiečių kalbai, prisijungti prie „Ö kaip vokiškai?“ renginių, kurie vyko spalio 16–20 d. Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį...