Renginiai

Patiko Kaune

Gegužės 26 d. mes, vienuoliktokai, su lietuvių kalbos mokytoja Rita Karpavičiene aplankėme Kauną.

Pirmiausia nuvykome į muziejų neregiams, įkurtą Sobore, kur smagiai paklaidžiojome visiškoje tamsoje. Paskui nukeliavome į nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų, kuriame, pirmą kartą naudodamiesi audiogidais, pagilinome žinias apie garsųjį dailininką ir kompozitorių (tiesa, prieš tai dar radome knygnešių sienelę). Maironio lietuvių literatūros muziejuje daug sužinojome apie poetą, taip pat žaidėme įdomų žaidimą, kurio tikslas buvo šviežias žinias įtvirtinti. Nuo Maironio kapo pasukome pas Vaižgantą. Jo memorialiniame bute-muziejuje ne tik labai daug sužinojome apie Vaižganto gyvenimą, bet ir buvome pakviesti diskusijai prie kavos ar arbatos puodelio. Vėliau pasikėlėme Aleksoto funikulieriumi ir pasigrožėjome gražia Kauno panorama ir aukštai.

Prieš važiuodami į namus, trumpam užsukome į „Akropolį“ atgauti jėgų po sunkios ir turiningos dienos. Be abejo, važiuodami namo pasidalijome įspūdžiais! O jie, žinoma, puikūs!

Autorius:
vienuoliktokas
Antanas

Ankstesnės naujienos


Gegužės 29 d. 23 gimnazijos abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis. Kadangi gyvenimas mokykloje yra panašus į traukinį (vieni įlipa, kiti išlipa), dvyliktokai buvo pakviesti į „geležinkelio stotį“, kur jų laukė kelionė traukiniu.

Gegužės 23 d. Marijampolėje vyko nacionalinės „Saugaus rato” jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos. Iš visos Lietuvos suvažiavo 7 komandos, nugalėjusios regioniniame etape. Utenos regionui atstovavo Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos...

Finišavo 23-ią kartą vykdytas nacionalinis saugaus eismo konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose”. Gegužės 20 d. Raguvoje vyko respublikinės Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos.

2017 metų gegužės 12 d. Molėtų rajone, Toliejos poilsiavietėje, Ešerinio ežero pakrantėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Balandžio 20–21 d. Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Joje dalyvavo daugiau nei šimtas 8–12 klasių mokinių.