Renginiai

Mokslo metai baigėsi

Į praeitį nuskubėjo dar vieni mokslo metai. Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos į aukštesnę pakopą išlydėjo ketvirtokus. Padėkos raštais apdovanoti aktyviausi ir gerai besimokantys, o gimnazijos ženkleliai įteikti labai gerai baigusiems mokslo metus. Paskelbti konkurso „Šauniausia klasė“ nugalėtojai. Jais tapo 3, 8 ir 9 klasės, kurių mokiniai surinko daugiausia balų dalyvaudami konkursuose, olimpiadose ir kituose renginiuose. Vieno mokinio laukė staigmena – nemokama kelionė rudenį į Koperniko mokslo centrą Varšuvoje. Kelionę laimėjo Karolina Januškaitė, padariusi šiais metais didžiausią pažangą.

Paskutinę mokslo metų dieną mokiniai ir gimnazijos darbuotojai dalyvavo praktiniuose pirmosios pagalbos mokymuose. Tikiuosi, kad įgytų žinių nereikės pritaikyti praktiškai.

Linkiu visiems turiningos, linksmos, šiltos ir saugios vasaros!

 

Autorius:
Vitalija
Blebaitė

Papildomojo ugdymo organizatorė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, 12 klasės kuratorė
Ankstesnės naujienos


Šventės akimirkos...

Š. m. birželio 5–7 d. aštuoni Raguvos gimnazijos mokiniai dalyvavo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio stovykloje „Keliaudamas poilsiauju 2017“ Aukštaitijos nacionaliniame parke. Susikrovę visą savo mantą į valtis išplaukė apžiūrėti Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos...

Š. m. birželio 10 d. Elektrėnų savivaldybėje prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2017 m. Lietuvos pirmenybės. Šios varžybos – tai atranka į jubiliejines X Pasaulio lietuvių sporto žaidynes, vyksiančias liepos mėnesį Kaune. 

Gegužės 26 d. mes, vienuoliktokai, su lietuvių kalbos mokytoja Rita Karpavičiene aplankėme Kauną. Pirmiausia nuvykome į muziejų neregiams, įkurtą Sobore, kur smagiai paklaidžiojome visiškoje tamsoje. Paskui nukeliavome į nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų...

Gegužės 29 d. 23 gimnazijos abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis. Kadangi gyvenimas mokykloje yra panašus į traukinį (vieni įlipa, kiti išlipa), dvyliktokai buvo pakviesti į „geležinkelio stotį“, kur jų laukė kelionė traukiniu.