Renginiai

Keliaudamas poilsiauju 2017

Š. m. birželio 5–7 d. aštuoni Raguvos gimnazijos mokiniai dalyvavo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio stovykloje „Keliaudamas poilsiauju 2017“ Aukštaitijos nacionaliniame parke. Susikrovę visą savo mantą į valtis išplaukė apžiūrėti Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos ir architektūros paminklų, pasigrožėti nuostabia gamta. Lūšio ežeras pasitiko lietumi, stipriu vėju ir didelėmis bangomis. Kiekviena valtis turi dvi poras irklų, todėl pradžioje teko pavargti, išmokti dirbti komandoje - plaukti tiesiai, o mokymuisi labai trukdė stiprus šoninis vėjas.

Per tris dienas aplankytas etnografinis Meironių kaimas, Ginučių vandens malūnas, Palūšės bažnyčia, pilkapio ekspozicija, paminklas kompozitoriui M. Petrauskui, Puziniškio ąžuolas, grožėtasi nuostabiais vaizdais nuo Ginučių piliakalnio, Ladakalnio, Šiliniškių apžvalgos bokšto. Vakarais žaidė įvairius žaidimus, mokėsi sukurti laužą, gamino valgį.

Vaikai išmoko laikytis higienos neįprastomis sąlygomis, kai kurie pirmą kartą paėmė į rankas irklą, mokėsi gaminti valgį ne tik sau, bet ir kitiems, padėti draugams užstrigus valčiai ar perkeliant valtis per kelią iš vieno ežero į kitą.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Š. m. birželio 10 d. Elektrėnų savivaldybėje prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2017 m. Lietuvos pirmenybės. Šios varžybos – tai atranka į jubiliejines X Pasaulio lietuvių sporto žaidynes, vyksiančias liepos mėnesį Kaune. 

Gegužės 26 d. mes, vienuoliktokai, su lietuvių kalbos mokytoja Rita Karpavičiene aplankėme Kauną. Pirmiausia nuvykome į muziejų neregiams, įkurtą Sobore, kur smagiai paklaidžiojome visiškoje tamsoje. Paskui nukeliavome į nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų...

Gegužės 29 d. 23 gimnazijos abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis. Kadangi gyvenimas mokykloje yra panašus į traukinį (vieni įlipa, kiti išlipa), dvyliktokai buvo pakviesti į „geležinkelio stotį“, kur jų laukė kelionė traukiniu.

Gegužės 23 d. Marijampolėje vyko nacionalinės „Saugaus rato” jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos. Iš visos Lietuvos suvažiavo 7 komandos, nugalėjusios regioniniame etape. Utenos regionui atstovavo Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos...

Finišavo 23-ią kartą vykdytas nacionalinis saugaus eismo konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose”. Gegužės 20 d. Raguvoje vyko respublikinės Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos.