Renginiai

Kalnų kelionių technikos 2017 m. Lietuvos pirmenybės

Š. m. birželio 10 d. Elektrėnų savivaldybėje prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2017 m. Lietuvos pirmenybės. Šios varžybos – tai atranka į jubiliejines X Pasaulio lietuvių sporto žaidynes, vyksiančias liepos mėnesį Kaune. Varžybos vyko ryšiais, todėl vietoje įprastai startuojančių keturių žmonių komandą sudarė du nariai. Varžybos vyko vaikinų ir mišrių dvejetų grupėse. Tiek jauniai, tiek jaunučiai turėjo įveikti tą pačią trasą kovodami dėl kelialapių į Žaidynes jaunimo grupėje. Raguvos gimnazijai ir Panevėžio rajonui atstovavo keturios gimnazistų komandos: dvi vaikinų ir dvi mišrių ryšių. Po atkaklios kovos vaikinų ryšių grupėje gimnazijos antra komanda iškovojo II vietą, o ketvirta komanda III vietą. Mišrių ryšių varžybose gimnazijos pirma komanda įveikė trasą absoliučiai geriausiu laiku ir tapo nugalėtoja, o trečioji komanda iškovojo III vietą.

Suvedus galutinius rezultatus į X Pasaulio Lietuvių sporto žaidynių turizmo varžybas kelialapius iškovojo šeši Raguvos gimnazistai – Modestas Petrauskas ir Jurgita Šeštokaitė, Benas Karpavičius ir Singaras Zaleckis, Gerda Vanagaitė ir Paulius Palubinskas. Linkime jiems sėkmės Žaidynėse.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Gegužės 26 d. mes, vienuoliktokai, su lietuvių kalbos mokytoja Rita Karpavičiene aplankėme Kauną. Pirmiausia nuvykome į muziejų neregiams, įkurtą Sobore, kur smagiai paklaidžiojome visiškoje tamsoje. Paskui nukeliavome į nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų...

Gegužės 29 d. 23 gimnazijos abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis. Kadangi gyvenimas mokykloje yra panašus į traukinį (vieni įlipa, kiti išlipa), dvyliktokai buvo pakviesti į „geležinkelio stotį“, kur jų laukė kelionė traukiniu.

Gegužės 23 d. Marijampolėje vyko nacionalinės „Saugaus rato” jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos. Iš visos Lietuvos suvažiavo 7 komandos, nugalėjusios regioniniame etape. Utenos regionui atstovavo Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos...

Finišavo 23-ią kartą vykdytas nacionalinis saugaus eismo konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose”. Gegužės 20 d. Raguvoje vyko respublikinės Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos.

2017 metų gegužės 12 d. Molėtų rajone, Toliejos poilsiavietėje, Ešerinio ežero pakrantėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos.