Renginiai

Paskutinis skambutis 69-ajai laidai

Gegužės 29 d. 23 gimnazijos abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis. 

Kadangi gyvenimas mokykloje yra panašus į traukinį (vieni įlipa, kiti išlipa), dvyliktokai buvo pakviesti į „geležinkelio stotį“, kur jų laukė kelionė traukiniu su išlipimais Čiauškučių, Vaikystės, Paauglystės ir Paskutinio skambučio stotelėse. Su abiturientais kartu „keliavo“ klasės auklėtoja Aušra, pirmoji mokytoja Gražina, seniūnas Juozas, tėveliai, mokytojai, gausus būrys mokinių. Kartu pakeliauti panoro Panevėžio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus, negailėjęs gražių žodžių šventės kaltininkams.

Keliaujant kartais įvyksta nelaimingų atsitikimų, kai kuriose stotelėse laukia siurprizai. Šį kartą irgi neapsieita be nuotykių. Per dvyliktokų užmaršumą, o gal ir didelį jaudulį, traukinį teko sustabdyti. Nors tikrovėje traukinys vėluojančių nelaukia – suspėti reikia laiku.

Šventės kaltininkai vienuoliktokams paliko tradicinę dovaną – testamentą.

Visiems, kurie keliavo traukiniu, palinkėta gero kelio iki kitos stotelės – brandos atestatų įteikimo.

Autorius:
Vitalija
Blebaitė

Papildomojo ugdymo organizatorė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, 12 klasės kuratorė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 23 d. Marijampolėje vyko nacionalinės „Saugaus rato” jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos. Iš visos Lietuvos suvažiavo 7 komandos, nugalėjusios regioniniame etape. Utenos regionui atstovavo Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos...

Finišavo 23-ią kartą vykdytas nacionalinis saugaus eismo konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose”. Gegužės 20 d. Raguvoje vyko respublikinės Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos.

2017 metų gegužės 12 d. Molėtų rajone, Toliejos poilsiavietėje, Ešerinio ežero pakrantėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Balandžio 20–21 d. Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs“. Joje dalyvavo daugiau nei šimtas 8–12 klasių mokinių.

Š. m. gegužės 5–7 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2017“. Jaunių ir jaunučių komandoms tai buvo ir Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas.