Renginiai

Šventė Mamytėms

Gimnazijos pradinukai balandžio 30 d. surengė savo mamytėms koncertą. Jie ne tik, kaip įprasta, deklamavo ir dainavo, bet ir šoko bei grojo. Šventės žvaigžde galima vadinti trečiokę Vakarę – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokinę. Jos šokis – tikras stebuklas, privertęs nubraukti ašarą.

Mama Agnė dainavo su dukra pirmoke Brigita. Trečiokės Austėja, Kamilė ir Miglė grojo pučiamaisiais. Kiekviena klasė skambant nuostabiai muzikai pašoko po neįprastos choreografijos šokį. Auksarankės mamytės parodėlei sunešė savo rankdarbius – mezginius, nėrinius, siuvinius, papuošalus, pintines, puokštes.

Vaikams smagu pasipuikuoti savo mamyčių darbais, nes patys irgi mokosi gaminti, todėl joms padovanojo tik pačių pagamintas dovanėles. Vaišinome mamytes antrokės Rusnės Martynos močiutės saldumynais su „M“ raidele.

Džiaugiamės suteikę savo brangiosioms džiaugsmo.

                                  Šventės organizatorė  mokytoja metodininkė Vilmantė Bilevičienė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 30 d. Raguvos gimnazijoje trečią kartą vyko renginys „Širdies daina“, kuriame pasirodė geriausi klasių atlikėjai: dainininkai, muzikos kūrėjai, grojantys muzikos instrumentais ir net dantimis. Kiekvienais metais muzikos pamokose vyksta „Dainos atsiskaitymas“, kurio metu...

Balandžio 21 d. 7, 8, 9 klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su organizacijos „Gyvastis“ vadove Ugne Šakūniene. Organizacija vienija žmones, kurie yra iškentę inkstų transplantaciją ar jos vis tebelaukia.. 

Balandžio 24 diena visame pasaulyje minima, kaip Jaunimo solidarumo diena. Norint paskatinti jaunimą mokytis organizuoti, spręsti problemas, Raguvos gimnazijos socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė ir psichologė Inesa Kaušinienė pakvietė 11 ir 4 klasės mokinius dalyvauti projekte.

Kaip ir kasmet gimnazijos bendruomenė kartu su visu pasauliu nuo kovo 20 d. iki balandžio 20-osios minėjo Žemės mėnesį. Buvo vykdomos ir organizuojamos įvairios pažintinės, kūrybinės, edukacinės, socialinės veiklos. 

Š. m. balandžio 11 d. Nemirsetoje, Klaipėdos r. vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas, kalnų sporto technikos varžybos klaipėdiečiui alpinistui Sergejui Moisenko atminti. Tiek jauniams, tiek jaunučiams reikėjo įveikti kalnų turizmo technikos trasą...