Renginiai

Mokyklos diena

Gegužės 7 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo renginys – Mokyklos diena.

Per pirmąją pamoką 5–12 klasių mokiniai dalyvavo Europos egzamine, o mažieji kūrė gėles. Per antrąją pamoką gimnazijos futbolo aikštėje iš visų klasių mokinių sukurtų gėlių buvo išdėliotas žodis GIMNAZIJA ir širdis, parodanti, kaip mylime savo mokyklą.

Paskui visi skubėjome į sporto salę. Buvo pasveikinti ir apdovanoti geriausi ir aktyviausi mokiniai, vyko mokinių koncertas. Renginį vainikavo gimnazijos Mokinių parlamento humoristinės nominacijos „Sidabrinė tarka“.

Neformaliojo vaikų švietimo organizatorė Vitalija Blebaitė

  
Ankstesnės naujienos


Balandžio 24 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko jau 15-asis Panevėžio rajono mokinių technologijų konkursas „Jaunasis meistrelis“. Šiame konkurse mokiniai pristatė praktinius namų darbus ir jų brėžinius, atliko teorinį testą ir sprendė techninius uždavinius. 

Balandžio 30 d. Raguvos gimnazijos jaunieji kartingistai Motinos dienos proga pakvietė savo mamytes palenktyniauti kartingais Anykščių kartodrome. Būrelių vadovai surengė mokinių ir mamyčių kartingų varžybas, kuriose dalyvavo  15 būrelio narių ir 9 mamos.

 

 

Gimnazijos pradinukai balandžio 30 d. surengė savo mamytėms koncertą. Jie ne tik, kaip įprasta, deklamavo ir dainavo, bet ir šoko bei grojo. Šventės žvaigžde galima vadinti trečiokę Vakarę – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokinę. Jos šokis – tikras stebuklas, privertęs nubraukti ašarą.

Balandžio 30 d. Raguvos gimnazijoje trečią kartą vyko renginys „Širdies daina“, kuriame pasirodė geriausi klasių atlikėjai: dainininkai, muzikos kūrėjai, grojantys muzikos instrumentais ir net dantimis. Kiekvienais metais muzikos pamokose vyksta „Dainos atsiskaitymas“, kurio metu...

Balandžio 21 d. 7, 8, 9 klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su organizacijos „Gyvastis“ vadove Ugne Šakūniene. Organizacija vienija žmones, kurie yra iškentę inkstų transplantaciją ar jos vis tebelaukia..