Renginiai

Dovana Motinos dienos proga

Balandžio 30 d. Raguvos gimnazijos jaunieji kartingistai Motinos dienos proga pakvietė savo mamytes palenktyniauti kartingais Anykščių kartodrome. Būrelių vadovai surengė mokinių ir mamyčių kartingų varžybas, kuriose dalyvavo  15 būrelio narių ir 9 mamos. 2–5 klasių mokiniai važiavo būrelio Honda 160 GX kartingais, o mamos – išsinuomotais kartodromo kartingais.

Varžybos prasidėjo treniruotėmis, po kurių vyko du finaliniai važiavimai. Mamyčių rezultatai su kiekvienu važiavimu tik gerėjo, tad jų atžaloms teko važiuoti labai susikaupus ir atsakingai. Daugelis mokinių pademonstravo gerus kartingo valdymo rezultatus, o geriausiai važiavo Domas Lazauskas.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad kartingų varžybose nugalėjo mamyčių ir vaikų draugystė. Dalyviai patyrė gerų įspūdžių, lenktynių azarto. Atsidėkodamos mamytės visus dalyvius pavaišino šakočiu ir vaikišku šampanu.

Birželio pirmąją savaitę planuojame kartingų lenktynes su tėveliais „Ar aš greitesnis už tėtį“.

Kartingų būrelio vadovas Algirdas Rutkauskas

 
Ankstesnės naujienos


Gimnazijos pradinukai balandžio 30 d. surengė savo mamytėms koncertą. Jie ne tik, kaip įprasta, deklamavo ir dainavo, bet ir šoko bei grojo. Šventės žvaigžde galima vadinti trečiokę Vakarę – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokinę. Jos šokis – tikras stebuklas, privertęs nubraukti ašarą.

Balandžio 30 d. Raguvos gimnazijoje trečią kartą vyko renginys „Širdies daina“, kuriame pasirodė geriausi klasių atlikėjai: dainininkai, muzikos kūrėjai, grojantys muzikos instrumentais ir net dantimis. Kiekvienais metais muzikos pamokose vyksta „Dainos atsiskaitymas“, kurio metu...

Balandžio 21 d. 7, 8, 9 klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su organizacijos „Gyvastis“ vadove Ugne Šakūniene. Organizacija vienija žmones, kurie yra iškentę inkstų transplantaciją ar jos vis tebelaukia.. 

Balandžio 24 diena visame pasaulyje minima, kaip Jaunimo solidarumo diena. Norint paskatinti jaunimą mokytis organizuoti, spręsti problemas, Raguvos gimnazijos socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė ir psichologė Inesa Kaušinienė pakvietė 11 ir 4 klasės mokinius dalyvauti projekte.

Kaip ir kasmet gimnazijos bendruomenė kartu su visu pasauliu nuo kovo 20 d. iki balandžio 20-osios minėjo Žemės mėnesį. Buvo vykdomos ir organizuojamos įvairios pažintinės, kūrybinės, edukacinės, socialinės veiklos.