Renginiai

Žemės mėnuo gimnazijoje

Kaip ir kasmet gimnazijos bendruomenė kartu su visu pasauliu nuo kovo 20 d. iki balandžio 20-osios minėjo Žemės mėnesį. Buvo vykdomos ir organizuojamos įvairios pažintinės, kūrybinės, edukacinės, socialinės veiklos. Mokiniai buvo aktyvūs ir dalyvavo baterijų bei elektronikos atliekų rinkimo akcijose. 10 klasės mokiniai trečią kartą Raguvos bendruomenėje rinko stambiąsias elektronines atliekas. Savanoriškai Raguvą ir jos apylinkes švarino penktokai ir šeštokai. Penktokai buvo itin aktyvūs viktorinoje, kurią organizavo 5 klasės mokinys Matas Balinš. Daug įspūdžių sukėlė filmas „Pasaulis be žmonių“, kviečiantis susimąstyti apie žmogaus padarytą žalą mūsų planetai.

Mokiniai  diskutuodami ieškojo būdų, kaip galima sumažinti Žemę kamuojančių problemų. 12 kl. mokiniai kūrė plakatą „Globalinės problemos“ ir pristatė gimnazijos bendruomenei, 11-okai piešė karikatūras, vaizduojančias klimato kaitą. Gamtos ir biologijos pamokų metu 5 kl. mokiniai kūrė pateiktis apie ekologišką namą, 7 – okai apie Lietuvos ir pasaulio gyvūniją, 12 kl. apie ekologišką gyvenimo būdą. 5 ir 10 klasės susipažino su artimiausia saugoma teritorija – Krekenavos regioniniu parku, kuriame saugomas unikalus Nevėžio upės kraštovaizdis su būdinga augalija ir gyvūnija. 9 klasės mokiniai su chemijos mokytoja vyko į edukacinę išvyką apie vandens kelią ir jo valymą. Žemės mėnesio uždaryme buvo įteiktos nominacijos aktyviausiems  Žemės mėnesio dalyviams.

EKO mokiniais tapo: 6 - okai Paulius Vaičiulis, Fausta- Egidija Kanoverskytė, 3 kl. mokinys – Arminas Danila.

EKO mokytojais pripažintos mokytojos: Zita Kasnauskienė bei Jolanta Kairytė.

EKO klasės titulas atiteko 6 klasei.

Tikimės, kad nenustosime  rūpintis  gamta, savo  aplinka  visus metus, nuolat...

 Mokytojos Aušra Skrebienė ir Valentina Noreikienė
Ankstesnės naujienos


Š. m. balandžio 11 d. Nemirsetoje, Klaipėdos r. vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas, kalnų sporto technikos varžybos klaipėdiečiui alpinistui Sergejui Moisenko atminti. Tiek jauniams, tiek jaunučiams reikėjo įveikti kalnų turizmo technikos trasą...

Pavasario atostogų metu Trakų rajone, Aukštadvaryje, vyko šalies mokinių atrankos į Lietuvos rinktinę turizmo technikos treniruočių stovykla „Išmok pats ir išmokyk kitą“. Į šią stovyklą buvo pakviesti aštuoni Raguvos gimnazijos turistai.

Kovo 20 d. mokyklos Teatro menėje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas  „Kai šilas nubunda...“, skirtas Antano Baranausko 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Iniciatyvą dalyvauti parodė net 29 pradinių klasių  mokiniai. 

Jau trečius metus iš eilės, Raguvos gimnazijoje organizuojama „Veiksmų savaitė be patyčių“. Džiugu, kad kasmet į veiklas įsitraukia vis daugiau gimnazijos bendruomenės narių. Jau tapo tradicija minint šią akciją kiekvienoje klasėje išsirinkti draugiškiausius mokinius.

Š. m. kovo 21 d. Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2015“. Į varžybas susirinko net 17 jaunių ir jaunučių komandų.