Renginiai

Kandidatų į Lietuvos mokinių sportinio turizmo rinktinę stovykla

Pavasario atostogų metu Trakų rajone, Aukštadvaryje, vyko šalies mokinių atrankos į Lietuvos rinktinę turizmo technikos treniruočių stovykla „Išmok pats ir išmokyk kitą“. 
Į šią stovyklą buvo pakviesti aštuoni Raguvos gimnazijos turistai: Gabija Kizytė, Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Justas Šibirkštis, Tautvydas Raščius, Gerda Vanagaitė, Jurgita Šeštokaitė, Jokūbas Šibirkštis. 
Dėl įvairių priežasčių Tautvydas ir Modestas negalėjo dalyvauti stovykloje, todėl išvyko tik šeši mokiniai. Penkias dienas kartu su keturiasdešimčia kitų savivaldybių bendraamžių šie mokiniai tobulino turizmo technikos, orientavimosi vietovėje įgūdžius, ugdė bendrą fizinį pasirengimą, keliavo į Velnio duobę. 
Nors oras tikrai nelepino ir kartais per valandą tekdavo pamatyti visus metų laikus, tačiau visi šeši mokiniai grįžo gerokai patobulėję, stipresni fiziškai, parsivežė gerų įspūdžių.


Kūno kultūros vyresnysis  mokytojas Sigitas Žudys

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 20 d. mokyklos Teatro menėje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas  „Kai šilas nubunda...“, skirtas Antano Baranausko 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Iniciatyvą dalyvauti parodė net 29 pradinių klasių  mokiniai. 

Jau trečius metus iš eilės, Raguvos gimnazijoje organizuojama „Veiksmų savaitė be patyčių“. Džiugu, kad kasmet į veiklas įsitraukia vis daugiau gimnazijos bendruomenės narių. Jau tapo tradicija minint šią akciją kiekvienoje klasėje išsirinkti draugiškiausius mokinius.

Š. m. kovo 21 d. Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2015“. Į varžybas susirinko net 17 jaunių ir jaunučių komandų.

Kovo 19-osios rytą Raguvos gimnazistai pradėjo Žemės vėliavos pakėlimu. Mokytojos A. Skrebienė ir V. Noreikienė priminė Žemės mėnesio reikšmę, supažindino su būsimais mėnesio renginiais. 

Kovo 17 d. dešimt 8-9 klasių mokinių pusdienį praleido Velžio gimnazijoje, kur vyko Frankofonijos dienos renginys. Parodėme, ką mokame, pažiūrėjome naujovišką „Mažojo princo“ versiją, kūrėme iliustracijas.