Renginiai

Raguvos gimnazija minėjo savaitę be patyčių

Jau trečius metus iš eilės, Raguvos gimnazijoje organizuojama „Veiksmų savaitė be patyčių“. Džiugu, kad kasmet į veiklas įsitraukia vis daugiau gimnazijos bendruomenės narių. 
Jau tapo tradicija minint šią akciją kiekvienoje klasėje išsirinkti draugiškiausius mokinius, kuriais klasės draugai pasitiki, į kuriuos visada galima kreiptis pagalbos. Šiais metais išrinkti šie gerumo ambasadoriai Raguvos gimnazijoje: Brigita Kielaitė (1 klasė), Ugnė Kavaliauskaitė (2 klasė), Arminas Danila (3 klasė), Lukas Kavaliauskas (4 klasė), Rūtenė Vasiliauskaitė (5 klasė), Paulius Vaičiulis (6 klasė), Urtė Venskevičiūtė (7 klasė), Gabrielė Bujokaitė (8 klasė), Karolina Bartoševičiūtė (9 klasė), Edita Šniukštaitė (10 klasė), Lukas Kryžauskas (11 klasė), Domantas Ladauskas (12 klasė). 
Visą mėnesį mokiniai rinko draugiškiausią gimnazijos darbuotoją, kuriuo trečius metus iš eilės tapo vaikų mylima muzikos mokytoja Ingrida. Ji sukvietė 5–12 klasių mokinius taip pat būti vieningais ir dalyvauti akcijoje „Puodelių muzika“. Per chemijos, muzikos, geografijos pamokas ir laisvų nuo jų metu, mokiniai ir mokyklos bendruomenės nariai mokėsi groti puodeliais. Norisi pasidžiaugti, kad 5 klasės mokinių grupelė išleido prevencinį laikraštuką „Tyčiukas“, skirtą „Veiksmų savaitei be patyčių“ pažymėti.
Šiais metais gimnazijos bendruomenei buvo siūloma būti vieningais ir tolerantiškais, patiems nebijoti eksperimentuoti su savo plaukais, ieškoti įdomių, spalvotų galvos apdangalų. Čia išradingiausi buvo pradinių klasių mokiniai, nors šukuosenas modeliavo ir vyresnių klasių merginos ir vaikinai.
Nors apie patyčias kalbama dažnai, tačiau tikimasi, kad vieną savaitę metuose būdami kartu bendrose veiklose, mokysimės būti tolerantiški, draugiški ir dėmesingi vieni kitiems. 


Socialine pedagogė Giedrė Šuminskaitė
Psichologė Inesa Kaušinienė

 
Ankstesnės naujienos


Š. m. kovo 21 d. Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2015“. Į varžybas susirinko net 17 jaunių ir jaunučių komandų.

Kovo 19-osios rytą Raguvos gimnazistai pradėjo Žemės vėliavos pakėlimu. Mokytojos A. Skrebienė ir V. Noreikienė priminė Žemės mėnesio reikšmę, supažindino su būsimais mėnesio renginiais. 

Kovo 17 d. dešimt 8-9 klasių mokinių pusdienį praleido Velžio gimnazijoje, kur vyko Frankofonijos dienos renginys. Parodėme, ką mokame, pažiūrėjome naujovišką „Mažojo princo“ versiją, kūrėme iliustracijas.

Šiais mokslo metais mums, lietuvių kalbos mokytojoms, kilo mintis vieną vasario savaitę skirti dailaus rašto temai – 5–11 klasių mokiniai rašė dailyraštį. Tą savaitę taip pat kalbėta apie rašymo ranka naudą, rašyseną ir charakterį ir t. t. 

Dvi savaites mokykloje vyko konkursas „Gudrutės ir gudručiai“, skirtas Kovo 11-ajai. Konkurso tema „Gyvenu Europoje“. 1–12 klasių mokiniai, susiskirstę į nedideles komandas, atsakinėjo į įvairius klausimus.